Učiteľ - láska - budúcnosť

Príspevok v téme: Učiteľ - láska - budúcnosť
Truffla

Ahojte mam 16 a paci sa mi uz polroka ucitel a ten ma 29.
Je uzasny, vzdy ho sledujem po chodbach a na hpdinach ako sa usmieva, ako sa sprava. Je proste dokonaly....
Ked s nim mame hodinu, boli ma brucho a som strasne nervozna. Ked od neho nieco potrebujem, uplne som nema cervena...

Viem ze poviete ze je to platonicka laska, no na skole ma cakaju este 3 roky. Uz budem mat viac ako 18, moze z toho nieco byt ?

Mam chut mu to povedat, stale sa mi o nom sniva, ked som vedla neho mam chut ho pobozkat, a cakat ako by reagoval.

Neviem co mam robit, je mi z toho do placu kazdy jeden den ze nemozme byt spolu. Alebo mozme ? Mam soncu ? Po 18 ? Alebo po skonceni skoly?

Co by spravil ak by som ho pobozkala a povedala co k nemu citim?

Prosim o radu... Vdaka

H2O

Tak proti gustu žiadny degustat, s chalanmi v tvojom veku ešte plieskaju hormony a spravaju sa ako magori, takže sa ti vobec nečudujem, že davaš prednosť vyzretym mužom, len v tomto pripade maš smolu, že ide o učiteľa, vedenie školy by z toho asi nemalo radosť :)

lionesssssss

Truffla, skús sa viacej zamerať na školu, na kamarátky, na nejaké záujmy, to ťa potom rýchlejšie prejde. a ver že viem o čom hovorím. láska k učiteľovi nemá budúcnosť ani cenu, ak by ti aj náhodou dal najavo, že ťa "miluje", tak by to bolo len preto, lebo sa chce trošku pobaviť a nie preto lebo ťa skutočne ľúbi...

nepopáľ sa, lebo to potom kurva bolí

mataBB

schotch to nema ani vyznam jej take nieco pisat..ona si furt mele svoje ako verlik..dievca asi pozera vela telenoviel a americkych romantickych filmov a mysli si, ze to tak je aj v skutocnosti...

Truffla

Tak ten kamarat mi je jak brat toho sa nebojim.... Prakticky u nas byva to je OK . A ucitel neviem ale on sa len tak nezabava .... No ved uvidim

Scotch

boze, ty si fakt este decko...skoda reci.. ja mam tiez ten pocit ze ta akurat tak dobre vysmeju.. ale chod, odkaz mu to po kamaratovi, a nech dobre padnes s prepacenim ,,na hubu" a zistis, co ti tu vsetci piseme...