ako prekonat nevhodne zazitky zo sexu?

Príspevok v téme: ako prekonat nevhodne zazitky zo sexu?
vystresovana

Ahojte :) prosim o radu :( kde zacat, mala som dlhsie vztahy no pri sexe som nielen ze necitila orgazmus, ale ma to vnutri vobec ani nedrazdilo (ani prstovanie, a ani vibrator!!!
:,((( ...spolu s mojimi partnermi s kt. uz nie som sme sa snazili vyskusat kadeco, ale sex ma fakt ani trochu endrazdil, mam 22 rokov a prvy krat som to robila v 17, vzhladom na to ze moje vztahy boli len dlhe a naozaj som uprimne milovala svojich ex sme mali dost pravidelne sex, ale tie pohyby...fuuuj sak je to hnuuuus
:,((((((vobeeec nic mi to nerobiii ani trochu am to endrazdilo!!! ani ked som sa FAKT snazila!!! :(a robila PANVOVE CVIKY!!!! navyse mi farej prvy vycital preco nechcem sex kedykolvek!!! - bolo to vobec normalne mi vycitat v mojej situacii?! isto nie!zelala som si byt dlho bez frajera kedze kazdy chlap chce vkuse ten sex a sorry ale mne sa to zda enzmyselne robit ked napriek snahe z toho nic nemam (moj druhy byvaly ma navyse hnusne klamal a trochu vyuzival cim mi zlomil srdce a vieru v to ze ci to chlapi so zenami vobec myslia uprimne) ... momentalne ma bali jeden chlap, ktory je fakt super, a aj sa mi zacina pacit, ale vzhladom an to, co som si prezila, si neviem celkom rpedstavit s nim chodit a mat vobec v sebe vasen a chut na sex... :( napriek tomu ze tento chlap vyzera byt spravny, davnejsie sme sa o tom bavili (ked bol cisto len kamos a nebalil ma) a ako neniesol to lahko ale ani mi nic ine ako skusat so spravnym chlapom neporadil...ako mam v sebe najst chut na sex keby ze som snim zacala chodit??? lebo ma laka, ale fakt neviem tak lahko prekonat a zabudnut na zazitky z minulosti ??? vkuse ich mam v hlave a to od posledneho partnera asexu ubehol asi rok a pol ... dakujem vopred za avse rady a som velmi vdacna za existenciu tohto fora :)

ta3

Suhlasim s AdamomKrtom, najdolezitejsi sexualny organ je mozog, Ty mas pravdepodobne velmi silnu puritansku a nabozensku vychovu, podla ktorej sex mimo manzelstva je velky hriech, ak som trafila klinec po hlavicke, mas to potom vo svojom mysleni pevne naprogramovane, treba to nejakym sposobom preprogramovat, je dobre, ze sa Ti zacina niekto velmi pacit, mala by si ist do toho vztahu s tym, ze si povies, tak, tento je celkom iny, tento ma pritahuje aj telesne, s nim to bude uzasne a ked dojde na neznosti, zabudni na minulost, na zle zazitky, uplne vyprazdni svoju mysel a oddaj sa danemu okamihu, danym neznostiam, mozno to nepojde hned, ale ak to budes naozaj chciet a snazit sa o to, casom sa to urcite podda, ved sexualna energia je nasou zakladnou energiou a patri k zdravemu zivotu tak ako dychanie a stravovanie

Alebo je mozne aj to, ze doteraz si len jednoducho nemala stastie stretnut takeho, ktoreho by si mala skutocne rada, pretoze milovanie je prirodzenou tuzbou kazdeho, kto lubi

Mozno by si mala skusit sa najpr pohrat s vlastnym telom, obcas to robi kazda normalna zena bez ohladu na to, ci ma partnera alebo je sama, odhal v sebe ten nadherny ohen, kedze budes sama, nemali by tam byt rusive momenty, ktore funguju, ked to robis s muzom, verim, ze ked raz dosiahnes orgazmus pri masturbacii, mas vyhrate, drzim palce

vystresovana

AdamKrt, dakujem krasne:) rozobral si to pekne komplexne :)

bohuzial mi vobec nic nikdy nepomohlo,vyskusali sme VSETKO co si mi tu napisal, ale nikdy ma to vnutri nedrazdilo, obcas som ich oklamala ze hej nech to mam za sebou a tvarila sa ze si to uzivam
:(

vyskusali sme aj iny sortiment - aj kruzky darzdive an realny penis, vaginalne, rozne kondomy, lubrikanty (ale vlhka som aj bez nich)...

vaginalna pumpa zvysuje drazdivost hlavne vonkajsiu, mna klitoris drazdi - nastasie som prezila aj klitorialny orgazmus :) ale vnutri vaginy am nedrazdi ANI TROCHU vobec nic, uz netusim fakt co by mi pomohlo

ak ta este nieco napadne budem velmi vdacna za tvoju odpoved :)

AdamKrt

Sex sa odohrava v prvom rade v hlave a az potom v ostatnych castiach tela.

Lubrikaciu si mala dobru, pouzivali ste lubrikant ? Ked Ta to nebavilo, nebola si asi vzrusena. Pravdepodobne potrebujes sa viac uvolnit - preto sa nesustredte na sex, ale na milovanie. To znamena, ze viac neznosti a dlhsiu dobu. Trebars dlhe masaze, relaxacna kupel, znova masaze, relaxacna hudba, predohra, oral, ci kludne si spolu pozerat eroticky film.

Co sa tyka hraciek - tak neni vibrator, ako vibrator. Niektore su slabe, niektore Ti nemusia robit nic. Niektore maju slabe vibracie a par z nich ma velmi silne. Existuju aj ine hracky.

Pre zvysenie Tvojej citlivosti si mozes kupit vaginalnu pumpu. Vyvola sa podtlak, vagina sa lepsie prekrvuje, ak sa to necha posobit dlhsiu dobu. Niektore pumpy mavaju v sebe naviac integrovane aj vibracne vajicko a ptom mas zvysenu citlivost aj vibracie :)

Stimulujte si vsetky erotogenne zony a vyuzivajte viac zmyslov - fantaziu, predstavivost, vonu, cuch, chut, pach, zrak, sluch. Niektore nejalepsie i v kombinaciach, alebo vsetko naraz.

Mozes si dat niektore jedla, afrodiziaka. Napr. horku cokoladu, poharik cerveneho vinka, atd. Nikam sa neponahlat, chce to dlhu predpripravu.

vystresovana

navyse hoci to bolo prec 4-5rokmi nikdy nezabudnem ako ma porve styky strasne boleli a stipali ...aj s kondomom, (a aj bez kedze som brala tabletky tak som si mohla dovolit nepouzivat kondom) ...fuj ale z tych atbletiek som mala neskor taaakew problemy ze uz odmietam brat antikoncepciu...takze pri buducom sexe budem musiet pouzit kondom alebo pharmatex, ktory je ale strasne mokry :(