zeny, ktore otehotneli pocas uzivania hak

Príspevok v téme: zeny, ktore otehotneli pocas uzivania hak
jankaaaaaaaaa

docitala som sa o viacerych pripadoch. ci uz po chybe v uzivani, alebo v takom pripade, kedy si zena nebola vedoma ziadnej chyby.. zaujimalo by ma ako ste zistili ze ste tehotne? vynechala menstruacia? nejake priznaky tehotenstva? v ktorom mesiaci ste to zistili? aku hak ste uzivali? nechali ste si babatko ci nie?
dost ma to zaujima kedze uzivam hak pol roka a spoliehala som sa na nu velmi, aj ked som vedela ze nieje 100%, no riziko ze prave ja budem jedna z tych dvoch zien ktore otehotneju pocas jedneho roka na 1000zien sa mi zdala vlemi malo pravdepodobna.. ale clovek nikdy nevie..

jankaaaaaaaaa

tak to hej, to zalezi na muzovi a zene ze ako im to vyhovuje ze kde skonci ejakulat. zajtra si idem kupit test nech mam pokoj

mataBB

ano presne, aj ja som minule bola na prehliadke a hak funguje ako ma, takze sa nebojim, resp to neriesim

inak vela chlapov strasne vzrusuje, ked sa urobia mimo, napr na brucho, zadok, do ust a viem aj o vela paroch, ktori to takto robia radi a vzdy a nepride im to ako obmedzenie

jankaaaaaaaaa

luckaaaaaaaa ano to je asi to najspolahlivejsie. ale zase hak zeny uzivaju preto aby nemuseli pouzivat inu ochranu.. tak preco by mal muz ejakulovat mimo.. ale zase ako sa niekde spominalo ak zena chodi pravidelne na prehliadky, gyn. musi vidiet na UZV ze hak nefunguje psravne a hrozi jej otehotnenie

luckaaaaaaaa

ja si myslím, že pokiaľ baba dodržiavala hodinu, kedy si mala tabletku dať a ak sa do nej chlap nespravil, nemalo by sa stať, že je tehotná...

asi prestanem chodiť na toto fórum:D

luckaaaaaaaa

baby, nedávajte tu také témy:) ja som začala brať HAK pred 11 dňami a keď tu čítam takéto príspevky, nieje mi všetko jedno...:)