platnosť zdravotného preukazu pracovníka v potravinárstve

Deee

My mame všetci na dobu neobmedzenu, a vzhľadom k tomu, že ho u zamestnancov vyzadujeme tak jeho vybavenie aj preplacame, ale neviem ako je to inde

anonym_2137

Ja som pracovala v r. 2007 u súkromníka, ktorý vyžadoval ZP. Vystavili mi ho na dobu neobmedzenú. Zaplatila som si ho, ale zamestnávateľovi som si ho dala preplatiť. Veľmi sa mu to nepáčilo, ale keďže on to vyžadoval, tak mi to nakoniec preplatil.

Marika9

V zamestnaní potrebujem zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve, za ktorý si lekár vyžiadal poplatok, musí mi ho zamestnávateľ preplatiť?
Ďakujem za skorú odpoveď Marika

ja20

jancecka>> ZP na neobmedzeny cas maju napr zamestnanci v potravinarstve, co su tam natrvalo. aj u nich sa vsak opakuju vysetrenia, napr rtg pluc by mal byt raz za 2 roky, inak pri brigadnickych pracach davaju platnost najviac na 2 roky.

lurika

Dcera si teraz vybavovala zdr.preukaz zaplatila 400 sk a má ho neobmedzený.Ak by neskôr mala nejake ťažkosti hnačky,kašel atd.zopakujú sa vyšetrenia

jancecka

ja mám tento preukaz vybavený od roku 2003 tuším a tam mám že platnosť bez časového obmedzenia ale počula som že tieto nové sú len na rok

majka_

a mozem dostat zdravotny preukaz, aj ked som bola castejsie chora? teda 8 antibiotik za zimu... zrejme su na vine mandle a tie pojdu coskoro von.

Ivka 1

Ahoj Igi
Zdravotný preukaz má platnosť 1 rok.
Samozrejme nesmieš počas toho roka
byť často chorý alebo dostať nejaké
infekčné ochorenie. So smernicou Ti
neporadím ale Tvoj ošetrujúci lekár
to určite vie.