mám stavať stojky na hlave ?!

Príspevok v téme: mám stavať stojky na hlave ?!
nudinka

Ahojte. Normálne nepíšem do fóra a vlastne sa cítim dosť zvláštne že tu mám takto písať, ale neviem si už dať rady.. Končím školu, prácu zatiaľ nemám a neviem či si v blízkej budúcnosti nájdem. Všetky moje kamošky sa v priebehu posledných dvoch rokov buď odsťahovali, odišli zo školy, alebo pracujú majú frajerov a nemajú čas. Môj frajer má náročnú školu takže tiež s ním môžem byť len pár dni v týždni. Ostatné dni skutočne nemám čo robiť a začínam mať z toho depresiu. Celé dni sedím doma, sama so psom, môj jediný sociálny kontakt je mama a sestra, ale keď prídu domov tiež chcú svoj kľud a oddýchnuť si. Všetci kamoši pracujú. Dva-trikrát do týždna chodím s mamou cvičiť. Chodila som pred tým na krúžky, ale už ma to moc nebaví.
Nikdy by ma ani nenapadlo, že práve mne sa toto môže stať :(. Vždy som mala kopu známych, ale odkedy mám priateľa a každý z kamošov svoj vlastný dospelácky život tak sa to tak jednoducho skĺbiť nedá.
Viete mi niekto niečo rozumné poradiť, čo mám celé dni robiť ? Akú aktivitu môžem robiť sama, čo si nájsť aby som sa nezbláznila ?

sandraaa

Som to ja,len neviem,ci nahodou nemam nastavene nieco tak v PC,ze mi stale po prihlaseni alebo zapnuti PC nahodne meni IP adresu(z istych dovodov) :P Ja tomu nerozumiem,ale myslim,ze preto vyhodilo inu:))a p.s.dobry postreh :)

JankaaaaB

tak to si na tom skoro ako ja :-) po skole som nemala pol roka robotu, priatel chodil domov poobede z roboty cize cele doobedie som sa nudila.takisto som pomahala mame pri vareni upratovala si, ale ani to sa neda robit kazdy den...potom som si nasla ab.prax ale len na 3 mesiace.uz vtedy som na sebe videla ze mam lepsiu naladu ked chodim medzi ludi atd...a teraz som zas doma...kamosky bud robia alebo chodia do skoly, priatel robi ked niekam ideme tak az vecer...je to na prd presne viem co prezivas....

sandraaa

mozes sa napr.stretnut so mnou ked si z ke,lebo aj ja :)))
a tiez nemam dokopy nic na praci a trochu mi z toho sibe :DDD