Pohlavná choroba

Príspevok v téme: Pohlavná choroba
LUCI LIU

Dobrý deň,
prosím o radu ľudí čo sa v tom vyznajú, alebo mali podobný problém ako ja.
Mám 21r a aj napriek tomu, že by som už mohla mať v tomto smere rozum, mala som nechránený náhodný sex. Hneď na druhý deň som začala cítiť príznaky mykózy a ona sa naozaj aj prejavila v plnom smere. Chcela som ísť teraz v pondelok ku gyn., nech mi predpíše nejaké tabletky vag., no dnes po zobudený som zistila, že trochu krvácam ako pri začiatkoxh menštruácie a to som mala pocit, že sa mi už zlepšilo, nakolko opuch mi zmizol vďaka candibene krému ktorý som používala - dosť trpím mykózou aj po kúpaní s napr. v bazéne.SOm teraz z toho zmetená, či sa naozaj jedná o mykózu,aj ked príznaky sú stopercentné, tá krv ma zmiatla a mám teraz vážne obavy či sa nejedná o nejakú vážnejšiu pohlavnú chorobu :((( Nemám žiadne bolesti v podbrušku, len klasické mykotické príznaky ako je nepríjemné svrbenie, pálenie pri močení, výtok belavý no a teraz to slabé krvácanie. Menštruáciu mám dostať až o takmer 10dní! Nezvykne mi to takto kolísať, max 2-3 dni hore dole. Prosím Vás nepotrebuejm radu do života ako som mala použiť kondom, to viem aj sama a snad sa už poučím ,ale radu o čo sa asi jedná. Ďakujem.

LUCI LIU

no vystrašil teda a riadne :( z hentakým kreténom by som teda babo mať nechcela, ale ja by som si nechala aj tak. To je pri tom krv? ja neviem, aj som anal mala tretí krát v živote s dosť veľkými odstupmi,nakolko to moc nemusím ale ani jeden z nich až na tohto to nespravil takto stupidne, bezohľadne, sebecky! A samozrejme, že zas si to odnese žena,jemu isto nie je nič...

slusny_muz

Lucy prepac nechcel som T vystrasit, len zavzujem vsetky moznosti. Pravdepoodbne to bude z prechodu anal vagina...ale v pondelok hend rano ku gynekologicke

LUCI LIU

Seňorita: No joo, rozkaz bude vykonan :) šéf sa poteší, ked sa na pol dna odeserkám k lekárovi.. to už človek aby sa bál aj ochorieť v dnešnej dobe..hm Len nech to nei je nič vážne, sa aj modliť asi začnem :(

LUCI LIU

slušný_muž: ježish tak dík :((( teraz isto nebudem už ani spávať... neee.. Nie, nepočúvam ťa, to sa nestalo určite.. a mám doma tehotenský test, takže si ho idem rýchlo urobiť"! :(((

slusny_muz

sakramentsky pozor....len aby z toho neboli sakramentske deti....
No ak ide o bakterialnu infekciu, tak mozno preto to krvacanie....(ale stale je tu moznost otehotnenie-mozne spinenie, ale to Ta nechcem strasit).