Znicena

Príspevok v téme: Znicena
Simika

Zamilovala som sa.On zadany,ja slobodna.Trvalo to pra mesiacov,posledne tyzdne ked sa neozvem on sa neozve,povie,ze pride a nepride,vzdy mu do toho nieco pride.Viem,moj problem,moja chyba.Ale ja som zalubena a citim sa mizerne.Zunovala som sa?Som len jedna z mnohych?Vzdy ked sa spytam ci to chce skoncit,povie nie.Ale ja sa len trapim.

kristepane

boze vkuse tu riesis,ci sa ozve,neozve,dokelu,je ZADANY tak co sa series medzi neho a jeho partnerku???hladaj si inde!!! a ked si taká píííp,co teraz robis,prajem ti,aby si mala chlapa a TEN ta zacne podvadzat!!!

vejva

tak ved to je ok ani sa mu neozivaj nehaj to teda plavat je koniec a basta len si ver a keby sa ti nahodou ozval tak dufam ze to aj zrealizujes ten KONIEC

vejva

jaj ja som myslela ze to on ti napisal ze je koniec ale ty si mu to aj napisala ci on to nevie lebo vies co ak sa ti ozve s medovymi recickami zotrvas tomu ako budem ti drzat palce ze dufam ze ano lebo je to spravne tak sa maj ahoj

Simika

Vejva je koniec.Ja som to ukoncila.Sama v sebe.On nic nevie.Nespala som v tu noc,ako som to napisala.A asi som si potrebovala vsetko prebrat sama so sebou a vyplakat sa.A nie,nechcem s nim uz nikdy nic mat.I ked sa trapim.