Yadine alebo Maitalon

mataBB

nechapes ze yadine a maitalon je to iste..tak logicky asi nepriberies ani z jednej, len yadine je asi o 4 eura na mesiac drahsi..

Kwetinka

Oki Jani, cize z Yadine vravis, ze by som nemala pribrat, tak dufam, ze bude lepsia ako artizia. Lebo citim sa strasne nafuknuta, naliata, asi preto ze sa mi zadrziava voda v tele. A po akom case zistim neziaduce ucinky??

jankaaaaaaaaa

zo ziadnej hak sa nepribera, ona len zadrzaiava vodu v tele a to tak maximalne 3-4kg. yadine patri k nizkodavkovym hak, su hak aj s vyssim obsahom hormonov,tiez sa sice nazivaju nizkodavkove.

Kwetinka

Janka dakujem ti velmi pekne. Cize radsej Yadine?? a nevadi ze ma viac hormonov 0,30 estrogenu. Lebo teraz beriem artiziu a ta ma 0,20 estrogenu, lebo bojim sa ze priberiem. A preto chcem zmenit, lebo artizia nema ten hormon- drospirenon, ktory nezadrziava vodu v tele.

jankaaaaaaaaa

maitalon je generikum originalu yadine.takze v podstate su obe uplne rovnake , len pomocne latky maju ine. obsahuju hormon, ktory vodu nezadrziava a vyskyt vedlajsich a nezaiducich ucinkov je vyssi pri napodobeninach ako pri originaloch, ale nemusi to tak byt u kazdej zeny. je to velmi individualne. cenovo su asi rovnake