Prečo mi mešká menštruácia?

Nikušqa

Ahoj, ja mam ties 14 a aj mne bezne meska okolo mesiaca ... a vzdy ju dostanem hoci neskoro mam kamosku ktora ju nemama pol roka a potom dostala ... nicoho sa neboj

jankaaaaaaaaa

ok, ty uz konecne pochop ze v tvojom veku aj keby si nemala rok menzes tak je to NORMLANE a uz to prestiesit.

vejva

janka ona ma len 14 tak je normalne ze je vystrasena alebo teda ze nevie co s tym.Ale ano my to vieme ze je to normalne a ty biba naozaj uz nestresuj a uzivaj si pokial ich nemas tak ako ti vravime ok?

jankaaaaaaaa

preboha ja nechapem co riesis.sak bud rada ze nemasmenzes a je to uplne ok. aj key si isla k lekarke tak ti povie to iste. ked menzes m
teraz nemas tak to tak ma byt. a nicim si ho nevyvolas. kasli nato a neries to . sak a co ze tvoje kamosky maju? myslis ze to je prijemne pre zenu krvacat??

biba185

no viem ze je to normalne ale mna to strasne deprimuje ked ostatne baby hovoria ze to maju a ja to nemam proste uz neviem co mam robit ...

vejva

tak sa vobec s tym netrap je to naozaj normalne v tomto veku.A na druhej strane si to uzivaj este si ich uzijes dlho dlho dlho :-)

biba185

no mama sa ma stále pýta že či som ju dostala ale ešte minulý rok sme boli s mamou u mojej lekárky a ona povedala že je to normálne v mojom veku a ked chceme tak môžeme navštívit gynekologa ale mama nechcela no a potom som to dostavala pravidelne a teraz to zase mešká ... neviem ale som s toho na nervy ... dostala som to prvy krat ked som mala 12

vejva

No tak viem ze to bude pre teba asi dost neprijemne a trapne najmä v tvojom veku ale nemusis sa obavat to je jeho praca a denne ma vela vysetreni a on si to vobec nebude vsimat ze kto si a tak...Alebo sa opytaj rodicov no najskor svojej mame asi.A od kolkatich mas menstruaciu?Ja som mala od 11 a do 16 som ju mala nepravidelnu niekedy som mala pauzu aj 3_4 mesiace