hrcky na prsiach

Príspevok v téme: hrcky na prsiach
emil18

Dobry den zdravim vas vsetkych a chcem sa vas spytat na moj problem. Zacalo to ked som mal cca 16 rokov. Z nicoho nic sa mi spravili hrcky na prsiach. Ked si to nahmatam je to ako nejake spojene vazivo. Bol som u lekara a povedal ze trosku zvacsene prsia sa mozu napravit casom ked vyrastiem z puberty. Uz mam 18 a nic sa nezmenilo a velmi mi to prekaza. Prosim vas co mam robit. Myslel som ze by to zmizlo posilovanim alebo chyrurgickym zakrokom. Fakt neviem ako dalej. Nemoze to byt aj rakovina????

alfi

Chalani,mrknite na tento link

www.zdravie.sk

Myslim,ze to je viac menej ono,ibaze u vas,ak to nemate az take velke,sa to proste az do takej miery neprejavilo...Su to proste zlazy ake maju zenske...Niektorym to zmizne,v puberte sa to este da nejako skorigovat liekmi a ak nie,tak operacia ako to tu bolo spominane...Hlavne to ale treba riesit a neodkladat!Hlavne BOXER00...Neviem co to mas,ale ono,ak je to teda ONO,by to boliet nemalo!...Chlape behaj rychlo za doktorom a nejaku tu hanbu nechaj doma,lebo to urcite stoji za to!!!A vobec a nikdy nie naopak...Takze doktor doktor doktor a ked,tak sa aj menovite spytat na tu gynekomastiu,nech vas posle na vysetrenie....Zdar

boxer00

ahojte mam ten istý problem ale asi brutalnejšie začal som posilovať už dlhšie vypracuvaju sa mi už ruky aj chrbat aj kozi ale len hore dole mi visia a ked ich nahmatam tak to dooosť bolii. posilujem už 2 roky a pred 2 týždnami sa mi to poriadne zvečilo je to už hamba ked to mam tak povedať takže by som bol rad keby aason nejaka rada ku akemu doktorovi mam isť lebo už nevladzem dik moooc . A inač skušal som všetko možné :((((( fakt

RNG

Hrcky a rozne ine nefunkcne utvary mozno odstranit extra jodom, ktory sa podiela na vyrobe enzymov odstranujucich tieto. Viackrat spomenute, temy cysty, myomy,gangliomy a pod.Jod transdermalne...

kapik

emil zdravim ta ja mam tiez problem mam na bradavke teda pod bradavkou malu hrcku a neviem co to mam doktor mi povedal ze by mi to malo zmyznut same a ked nie mam za mesiac prist tak to je uz len za 10 dni tak uvidim co mi povedia dufam ze to dobre dopadne.. mam z toho riadne depky !!!!!

kuby

hy emil...mam ten isty problem,a bol som uz aj u lekara a nic len lekarsky verdikt,ze je to len tukova uzlina a bodka...lenze mne to sposobuje riadne mindraky a asi vies o com hovorim...je ale az na zaplakanie,ze nikto nevie ako s tym prec...(okrem operacie)ja to uz mam trosku dlhsie jak ty a vyskusal som uz takmer vsetko,rozne maste,posilovanie a nic...posilovanim sa to nezmeni lebo ak to nezmizne tak sa to ani nezakryje,ale mozem ti odporucit mast s nazvom indobene gel...vacsie balenie(?ml)stoji asi stovku bez predpisu a mne sa asi po takych 5-6(!) krabickach zmensili tie uzliny asi o 50percent ale to si len asi myslim,lebo mi uz z toho sibalo a mozno som to len chcel vidiet mensie a eliminovat sa to aspon u mna celkom nedalo lebo som dosiahol tu hranicu zmensenia a potom sa to uz prestalo zmensovat:( asi aj ja pojdem na ten zakrok a uvidim...ale este chcem vyskusat detoxikacne tabletky...dalsi pokus...keby sa u teba dostvila zmena tak daj vediet.

jaa

emil, ked si bol u lekara, tak je to pohoda. Su to proste stvrdnute mliecne zlazy, ktore sa niektorym chalanom zvacsia. Ak je to moc vidiet, da sa to operovat na plastike (hradi to aj poistovna) ale vraj je lepsie si to dat spravit na sukromnej klinike, lebo potom neostanu jazvy. Alebo posiluj brutalne na prsne svaly a zamaskujes to, ono to nezmizne, proste to tak je, ale baby to moc neriesia, mam ten isty problem a tiez som absolvoval s tym par lekarov

lele

treba ist s tym k lekarovi a poziadat ho, aby ta poslal na sono. tam ti presne zistia, co to je. Mozu to byt male cysty alebo nador. len s tym neotalaj. a mal by si si vyzistit, ci nemate v rodine nadorove ochorenia prsnika, lebo ak ano, mozes to mat aj ty, aj ked si chalan. toho lekara neodkladaj, lebo ak je to nador (ci uz zhubny alebo nezhubny), tak cas hra proti tebe. Ak si z okolia BA, odporucam nemocnicu na Heydukovej - su tam velmi dobri lekari a urcite ti pomozu (vlastna skusenost).