Odstup medzi farbenim 1 tyžden?

Príspevok v téme: Odstup medzi farbenim 1 tyžden?
haylebells

Serus, mam slabo ryšave vlasy a prirodzene špniave blond odrasty, ktore až tak nevidno, ale pred tyždňom som si davala vanilkovu blond aby mi oranžovú stiahlo ale neurobilo mi to vôbec ale vôbec nič.
Tak som si kupila škandinávsku blond s peroxidom, palettku 100ku, a chcem sa spýtať či si to môžem dať už po týždni,ked mi tá predtým vôbec nič nechytila, alebo mám ešte počkať? A mate niekto skusenosti s touto farbou, nebude zo mňa bananova hlava? Nerada by som to riskovala. Ale zas nechcem byt ani svetla bloncka, chcem len zmiernit odrasty a dať preč tu ryšavú.Mám si tú farbu nechať kratšie ako je písané ? Dakujeem.

mojokimi

ahoj haylebells!
neviem či si to tu všimneš ale som sa chcela opýtať že ako to dopadlo :).. že či ti pomohol ten šampón alebo si si dala farbu nakoniec.. lebo ja teraz riešim ten istý problém a neviem čo robiť :)

jankaaaaaaaaa

jj vyskusaj ten swiss o par sampon ale nechaj ho posobit aspon 15 minut , fialove pogmenty neutralizuju zlte a oranzove. a keby nepomohlo tak das tu palette farbu co mas :) ja somt en fialovy sapon pouzivala tak ze najprv som si umyla beznym saponom ako obvykle a potom napenila tym fialovym a nechala som to napenene asi 15-20minut a potom som to zmyla. a pouzivala som to tak pri kazdom tretom umyti asi. tam nieje peroxid ani amoniak. cize to vlasy nezosvetluje len sa neutralizuju tie pigmenty. a ten sapon som kupovala v DM drogerii, ale je taky spaon aj do schaumy, alebo v lekarni sa da kupit gencianova vodicka? ci ako sa to vola

haylebells

jankaaaaaaaaa
no na tej co mam kupenu je pisane ze znizeny obsah amoniaku, len ci tomu verit to je druha vec :D
a pravdepodobne skusim ten sampon co si mi poradila, uz som o nom cosi pocula.
a funguje to len na blond, nepomohlo by mi to aj na tento oranzovy odlesk ho stiahnut? ono totizto ja som si farbila oranzovou hennou asi tak v decembri, a nezlieza mi to dole, pomedzito mi ešte jedna skvelá kadernička hodila blond kadejaky melír (ani neviem akým zázračným mätúcim spôsobom ma naň nahovorila)

jankaaaaaaaaa

alebo ked sa bojis o vlasy, tak skus pouzit farbu bez amoniaku. su od palette, ta penova je bez amoniaku a je trvacna, takze ta by mala prekryt tie oranzove tony, ale to musis kupit taku bez zltych odleskov. su sice aj tie sampony co sa zmyvaju bez amoniaku, ale to by ti asi nechytilo ked mas vyrazne oranzove vlasy

mataBB

ty si mozes myslet co chces, to mam ja v pazi...ja si zas myslim ze sa tvaris ze si zozrala celu mudrost sveta a nikto iny okrem teba nemoze mat pravdu, to by si asi nepredychala...to je vsetko, nevyjadrujem sa viac

jankaaaaaaaaa

vlasy sa castejsim farbenim nicia aj menej castym farbenim urcite farby vlasy narusaju to je pravda.. ale take jednorazove zafarbenie po tyzdni nieje nic extra strasne zeby zrazu z vlasov ostala len nejaka metla

jankaaaaaaaaa

mataBB ja nikde netvrdim ze som mudrejsia ako gynekolog :D a ked tu nejaka zena nieco napisem tak jej skusim poradit, a urcite nepisem kazdej ze ma zlu hak, iba ked to tomu nasvedcuje :D a ked ti nieco lezie na nervy daj si nieco na ukludnenie alebo necitaj moje prispevky, alebo skus sa liecit, lebo casto ked citam tvoje prispevky v tomto fore, tak myslim ze niesi celkom v poriadku ..

jankaaaaaaaaa

leus: to preto ze si farbis len tie nove vyrastene vlasy, nie po dlzke. ale ja som si kazdych 5tyzdnov davala na vlasy nejake meliry, alebo nejake ine odtiene blond a uz tak po roku neboli pekne hlavne konceky aj ked som ich castejsie strihala, ale pri korienkoch boli vzdy pekne aj ked som tiez odrasty farbila asi kazde dva tyzdne, teraz nepouzivam zosvetlujuce farby a vlasy mam leskle a nestiepia sa a to si kazde 4tyzdne farbim pravidelne,a le nie na blond :D

mataBB

leus farbis si korienky, ktore nie su nafarbene, nie cele vlasy, ktore su uz zafarbene a cistocne farbou znicene..to je 1000% rozdiel