Maturita - ako sa rýchlo naučiť?

Moonika

Za tie 4 roky mám pocit, že nič sa na mna nenalepilo. Teraz ked opakujeme, tak mám pocit, že to prvýkrát počujem....
No Sima, teda mna to už riadne štve, ale neviem ako to zvládnem, pretože každý hovorí, že sa to dá zvládnuť, ale ked k tej otázke nebudem nič vedieť, tak potom ako mi v tom môžu učitelia pomocť? Veľmi sa bojím, že mi povedia, že až v septembri :(

invisible

Ja som tiež nevedela, ako sa k tomu dokopať... Preto som sa učila 6 dní pred maturitami :) A spravila som... Nie je to nič ťažké, často učitelia aj pomôžu. A okrem toho, neuč sa to úplne všetko, uč sa to podstatné. Hlavne buď v pohode a nakoniec povieš, aj to čo nevieš :)

simonaxxx

čaw monika :) aj mňa to za 3 týždne čaká a dako ma to ešte neštve :D no len potom budem stresovať a učiť sa neviem kedy budem naozaj... ani mne sa nechce:) a aj čo sa naučím tak to za týždeň zabudnem... takže u mňa bez šance

elsa5.5

za tie 4 roky už musíš niečo vedieť:)vyber z každého učiva dôležité veci a to sa ešte nauč čo už za 3 týždne ústne sú ľahké to obkecáš,držím palce:)