Je to normalne?

Príspevok v téme: Je to normalne?
Romesss

Ahojte. Potrebujem poradit ohladom jednej veci. Mam priatelku, sme spolu uz par rokov. Vsetko bolo super. Ale v poslednom case sa toho dost zmenilo. Zacala totiz nieco riesit s ,,kamaratom". Stale tvrdi ze su len kamarati. Ale raz sa stalo ze som sam videl vonku ako nieco na nu skusa. Neviem ako jej to mam cele vysvetlit pretoze ona si stale naivne mysli ze on nic nerobi. Pritom uz aj okolie reaguje divne na to ich ,,kamaratstvo" Myslel som si ze si to uvedomi ked sa toto stalo ze na nu nieco skusal. Ale nie. Trvalo tyzden a uz to bolo zasa vsetko naspet. ,,odpustila mu" ze on to tak nemyslel. Niekedy mi zostava az rozum stat nad tym. Ja sa trapim. Uplne ma to nici, nevladzem vobec nic. Proste som si s nou planoval buducnost. Ale toto je ako dostavat kazdy den noz do chrbta. Pretoze toho dotycneho kazdy den stretavam a smeje sa mi do tvare. Priatelku mam velmi naozaj velmi rad. Som z toho zufali. Dokonca s nim bola aj tajne vonku, opili sa. ale vraj sa nic nestalo. Snazim sa jej to verit. Stale ma potrebu s nim nieco riesit. Naposledy sa zabudla odhlasit z jedneho portalu a ked som videl o com si pisu tak som plakal. Ano uprimne to pisem mal som slzy na licach. Fakt neviem co mam dalej robit. Stratit ju nechcem. Ak som ju uz nestratil. Dost ma to boli lebo som na nu dost naviazany. Horsi pocit som este nezazil vo vztahu. Najradsej by som h zabil! To sa proste nerobi! Poradte mi prosim!

xy:)

tak potom nemas moc na vyber. mas predsa nejaku dostojnost, mozes sa s nou rozist a uvidis - ak ta tak miluje ako tvrdi, pride za tebou. podla mna sa tam nic ine urobit ani neda. z mojho pohladu to vyzera tak, ze ona sa hra, lebo vie ze je atraktivna pre oboch a nevie si vybrat, s tebou ju spaja minulost, ma ta rada a nim je ocarena, lebo je to tzv. naburanie stereotypu, ktory s tebou ma.

doubledog

si prilis dobry a citlivy muz, takych najma mlade zeny neznasaju.
zacni sa spravat ako mierne hovado, uvidis, ako sa jej pristup zmeni.

goccia

tak to mate vacsi problem ako to na prvy pohlad vyzeralo. podla mna ju stracas. povedz jej, nech si vyberie, lebo ona sa chce delit medzi vas dvoch. podla mna tu uz o nic ine nejde. dokopy to nikdy fungovat nebude. a ona sa musi spamatat. kym nezisti, ze ta moze stratit, tak bude pokracovat. a aby si nebol nakoniec prekvapeny, aby nezacala hned chodit s tym "kamaratom". ona nie je blba.

Romesss

Ja som jej to uz X krat rozpraval ze to nieje normalne. A ze mi to vadi. Povedala ze to zmeni a zmenilo sa to, ze vsetko zacali robit poza moj chrbat. :(( Povedala ze ma miluje. A ked som sa spytal na jeho, povedala ze laskou by to nenazvala ale ze ho ma velmi rada... Tak ja neviem ale evidentne sa ho vzdat nehodla. Povedala ze si nemysli ze by to bolo spravne.

goccia

v prvom rade to sa vo vztahu nerobi. kamaratov ano, ale nie vytvarat si taky blizky vztah s niekym. bud je ta tvoja taka blba alebo sa jej to paci, ze sa o nu zaujima aj niekto dalsi. urcite by s tym mala prestat, ak jej na tebe a na vasom vztahu zalezi. robi kravinu.

xy:)

treba sa otvorene porozpravat, preco to robi, co jej chyba, co vlastne chce. potom povedat tvoj nazor a ak s tym neprestane, treba ju nechat ist.