tampon...aj cez noc?

Príspevok v téme: tampon...aj cez noc?
carllosa

nemam velke skusenosti s pouzivanim tamponov, pretoze zo zaciatku mi nesli dobre zaviezt. Teraz si ich vsak zacinam oblubovat, teda vlozky nemusim a nepouzivam pokial sa viem tomu vyhnut. Chcem sa spytat, ci je vhodne pouzivat tampon aj na noc a ci staci normalna velkost ako cez den alebo ako. A este, pocula som nieco, ze pravidelne pouzivanie tamponov nie je prave najvhodnejsie, tak co je na tom pravdy? aky je vas nazor? Dakujeem :-)

BBella

nemozem povedat ze mam silnu menstruaciu akinom007 ale uz nie raz sa mi stalo, ze som zaspinila pyzamo, plachtu na posteli a uz uz aj matrac, samozrejme ze aj obliecku na paplone a neviem co este...a vlozka takmer cistáááá...proste neviem ako ale v noci sa asi sto krat otacam, stale u mna to je ako na lodi:D stale sa vrtim, ale ked somm mala vlozku tak som sa snazila nehybat, ale nevyspala som sa bola som cela stuhnuta, chrbat ma bolel a ked som este o jednej v noci mala riesit prebalovanie a zaspat s pocitom, ze boh vie co este je zaspinene (sa uvidi rano)a tak ist pootom rano do prace...(nebola somnou rec)som naladova ale nerada to prenasam na ostatnych, no taketo noci boli hruza des. proste ja neviem pouzivat vlozku:D tym to hasne, skusila som tampon, sprvu som si menila aj pocas noci, ale nebolo to take hrozne ako s tou vlozkou a krvou vsade naokolo...teraz sa kludne vyspim a az rano vymenim:)

akinom007

sewie/ mam porobene vsetky gyn.vysetrenia, som ok, ale celkovo mavam casto zapaly amykozy, ale VZDY idme ku gyn. a preliecim sa. Celkovo ma menstruacie normlanu len prvy den je takyto+bolesti

sewie

aiknom, nechcem ta strasit ale si si ista ze je to ok? ja som v noci nikdy nemala taku silnu menstruaciu, nejaky druhy den mam asi najsilnejsiu a aj to mi v noci stacil taky ten "super" tampon....

akinom007

blondula/ ano 1.den a 1.noc mam taku.
napr naposledy som si vecer o 23h.dala ciste nohavicky velku alwaysku urcenu na noc a o nejake 3 hodinky, som musela prezliekat seba aj postel, oplachnut sa , prebalit, rano zasa kopec pradla:(
je to hruza, den pred prichodom menstruacie trpim vzdy nespavostou uz podla toho viem ze to pride:D a ked ot pride 1.noc zasa nespim, lebo sa prebalujem:))
kolkorazy vyjdem so sprchy poutierma sa, uz je zakvapkana cela zem:( minule nie a nie obliect si hohavicky s nachystanou vlozkou:D kym som ich dala hore uz mi tieklo nohami :D des

akinom007

alalia/Ja keby si dam na noc normal tampon, fu neviem cela postel by bola krvava:)) ja mam 1 noc take silne ze si musim ist 2-3 x za noc vymenit niekedy aj osprsit sa zospodu

BBella

ja tak isto pouzivam tampony aj na noc, ked som pouzivala vlozky bola to uplna katastrofa. neznasam pocit ked sa v noci zobudim vsetko spinave, a ja musim o jednej v noci riesit to ze idem na vecko, nove gatky, uterak pod seba a rano vsetk do pradla tolko okolo toho bordelu, mam viac rokov a stale to iste, az mi bolo trapne,vyzeralo, to ako keby som vlozky nevedela pouzivat. tak som sa na to cele vykasla a zacala pouzivat tampon, tak ci onak skoro rano idem na vecko a vymenim tampon, cize nemam ho v noci tak dlho. ked som este pouzivala vlozky aj cez ked - hruza des ked si na to teraz spomeniem, nemohla som sa poriadne pohnut, stale som ich citila, mala som pocit, ze sa mi to tam cele zaparuje a samozrejme neustali pocit, ze som pretiekla...velmi som si oblubila tampony, ob. mini a normal...

blondula

ja nosim len vlozky!! tampony si davam len vtedy,ak idem niekde von,do mesta,na prechadzku...inak len tie vlozky...pri menzese zo mna vyteka kadeco,niekedy aj väcsie kusky a tampon mi to neosaje...neviem ci je dobre to pouzivat furt....