je normalne zit takto?

ta3

Pepa, ano, je to tazke, ale jednostranna, neopatovana laska nema absolutne ziadny vyznam, akokolvek to boli, pozbieraj sa a prerus s nim vsetky kontakty, neboj sa, nezomries, prakticky kazdy z nas presiel podobnym trapenim, mna nechal chlapec po 8 rokoch, tiez som myslela, ze sa zruti svet a on sa nezrutil, drz sa, zivot je naozaj velmi kratky, aby sme ho prezili v zbytocnom trapeni, tak hlavu hore, dievcatko

pepa760

vierka86: pekne si to napisala...vies co prezivam...ano..mozem si za to sama..ale srdce a city maju v tom svoje miesto..dnes sa znova prejavil.a to sa uz zniest neda..naozaj asi nie

vierka86

pepa ja ti verim, prezila som to, myslela som ze zomriem ked budem bez neho, nevedela som si predstavit zivot a teraz? ked si to predstavim, tie kazdodenne stresy, ze by som to mala prezivat znovu, som vdacna za to ze to ukoncil a nechal ma vyze roka tak, vzdy sa ku mne vratil skor a ja som podlahla ale uz nema sancu, to trapenie , ta bolest, znicil by ma, tak ako som si vtedy myslela ze zivot bez neho je nemozny tak teraz viem ze zivot s nim je nemozny

vierka86

pepa odkial si?inak tento problem som mala aj ja,vzdy som skoncila s byvalym, a nebyt toho ze to on jedneho pekneho dna ukonci a ja si nenajdem ineho priatela( aj ked stale som bola zblaznena do toho byvaleho) tak som s nim stale a trapim sa, dnes som mu neskutocne vdacna ze to ukoncil, aj ked pokazde ked sa rozide s priatelkou snazi sa ma kontaktovat.
Kolegyna byvala zase od 24 rokov ( teraz ma 41) spava s jednym chlapom kvoly ktoremu sa rozviedla a ktory ma mladu priatelku a miminko, no tvrdi ze ho miluje, je nestastna, nikdy nemala deti a jedine s cim zije je ze dotycny obcas na hodinku dve pride a pretiahne ju, ze je hlupa, mozno, no podla nej je to silnejsie ako ona, miluje ho... nedopadni ako tieto dva priklady, ak chces mozmeo tom pokecat v sukromi, ale nenechaj si nicit zivot, je moc kratky na to aby si ho stravila s clovekom ktory za to nestoji, raz za to budes dakovat bohu ale ten tazky zaciatok musis prekonat sama, a ide to, nebudes ani prva ani posledna

pepa760

vvfx: vydrzala som to tyzden? najst inych? niekoho som stretla, ale stale to bolo o porovnavani. necitila som nic. ziadne vzplanutie, takze to bolo viac iba kamaratstvo. pokial nemam v hlave nieco urovnane, nemozem si zacat nieco ine..musel by to byt blesk z jasneho neba a myslim ze aj predtym by som utiekla :)

vvfx

pepa kolko si vydrzala nekontaktovat ho? bo ja to nedokazem viac ako tyzden:(
u mna je to srdce najvacsi problem ja by som aj chcel ale stale mam to nutkanie:(