ako odstrániť menštruačné bolesti

jingles

krce som sice namávala ale bolesti hej skúšala som materskú kašičku brať každý deň 2 tabletky v kuse niekoľko mesiacov a bolo to lepšie a aby to bolo uplne bez bolesti tak valovič kvapky čo sú vlastne bylinky a netreba mi ani tabletky na ktorých som šlapala od 13 :) a inak tak kašička mi pomaha aj čo sa týka pms :p

muc

mne osobne pomohol borakovy olej.denne uzijem jednu 1000 miligramovu tobolku. teraz pocas menzes niekedy nemavam bolesti vobec, inokedy jemne pobolievanie v podbrusku, co prezijem aj bez ibalginu.

RNG

Yam, 2 gramy, to je najlepsie a najucinnejsie. Ine, menej ucinne su pupalkovy olej, damiana, black cohosh Dong Quai.
Algifen neriesi hormonalne , len potlaca bolest. To nestaci, hoci pomoze znasat bolesti.

tushi

ja som od augusta min. roku zacala mavat neuveritelne bolesti pri menstruacii. prejavovalo sa to bolestou, pri ktorej som nebola schopna nic vykonavat, len lezat a plakat. nic nezaberalo, az mi poradili algifenove kvapky. nie je to nic svetaborne, ale FAKT TO ZABERA! ked citis, ze pomaly na teba bolest lezie, tak si proste dam kvapky a viem, ze to bude v pohode. mas tam napisane, na kolko kil kolko kvapiek. dufam, ze som pomohla :)

kafe

Pupalkový olej (pozri v lekárni)- natierať alebo aj piť. Ja menštruačné bolesti nepoznám, ale menzes sa mi hlásil bolesťou krížov. Olejom som sa natierala kvôli niečomu inému a tento účinok - zmierňuje menštr. bolesti - sa dostavil ako vedľajší efekt. Celkom príjemný :)

AdamKrt

Skus si precitat napr.

koktail.pravda.sk

su tam dobre rady. Mohol by zabrat trebar alchemikovy caj. Pripadne v lekarni poradia nejaku cajovu zmas /alebo v cajovni/.