kam ísť na liečenie?

Príspevok v téme: kam ísť na liečenie?
silvus28

Chcela by som ísť na liečenie PPP, ale už ma nechcú zobrať ani do Pezinka ani do BA na Mickiewiczovu, lebo som tam už párkrát bola a odišla som vždy odtiaľ na reverz domov po pár dňoch...lenže teraz už neviem čo mám robiť, mám sa zle, stravujem sa tak, že buď jem málo alebo vôbec, zvraciam a pijem hektolitre kávy, ktorou si nahrádzam jedlo...však píšem jedálničky aj tu do tej témy o jedálničkoch...neustále myslím na jedlo, čo kde a kedy vyvrátim, čo zjem alebo nezjem, a nedám si od nikoho poradiť, že už stačilo, tých 17 rokov, nech už nebláznim, že ma je škoda...už som sa rozhodla, chcem to zmeniť, teda chcem SA zmeniť aj za cenu pribratia (s tým som síce neni úplne stotožnená, ale racionálne to chápem, že MUSÍM, inak sa z toho nedostanem, je to podmienka liečby, tak sa s tým snáď stotožním počas priberania...vraj mi treba pribrať takých 8 kíl...) neviete, kde je ešte nejaká liečebňa na PPP, napr. vraj Veľké Zálužie, ale že tam to nie je moc dobré...prosím poraďte mi, som už z toho zúfalá...!

PabloF

silvus28: Sladké je ľahko stráviteľné, preto ti pomáha pitie nápoja. Na kávu si asi zvyknutá. Možno máš nejaké problémy s trávením, treba zistiť chemickú príčinu.

S.

hran... je to tusim poprad.. ja som tam bola, nie je to nic super, skor naopak ale ak hladas nejaku liecebnu... tam ta len tak na reverz nepustia, psychiatricka ktora to tam "vedie" je v tomto dost presvedciva.. a jedla tam do teba natlacia do aleluja...

janammm

SmajliQa neposlu, najprv skusia ambulantne - psychoterapia a nejake slabsie antidepresiva (tie iba mozno)... neboj sa, rob s tym cim skor daco, cim skor pojdes a zacnes to riesis, tym sa z toho skor ako tak dostanes...nenechaj to tak prepuknut, ze uz budes nutena ist...

janammm

smiliQa to vyzera minimalne nabeh na nejaku poruchu prijmu potravy. navstiv minimalne psychologa ktory sa specializuje na tieto poruchy. ten ti poradi ako dalej, ci bude treba lieky alebo postaci psychoterapia...

smajliQa

mal by sa liecit aj clovek, ktory nema bulimiu???

napriklad, ja mam problem taky, ze ked priberiem na vahe co i len kiulo, tak potom aj dva dni nejem, len aby som ho schudla... tiez pijem velke mnozstvo kavy, ktorym si nahradzam stravu...
potom pride den, ked zjem strasne vela sladkeho, lebo som zavisla na nom..

hlavne jedno a a polievky a ni neviem co su,... proste varene mam raz za dva tyzdne,a mozno aj za tri.. no je to strasne..

iwa333

prid kludne do pezinka...myslim ze pani doktorka almasyova ta kludne zobere ak uvidi u teba naozaj snahu ja som tam uz vyse 5 tyzdnov...a aj ked som neni este tiez s tym stotoznena snazim sa a neutekam pred problemom...drzim palce...