Redsia stolica

Príspevok v téme: Redsia stolica
vanii

Dobry den. chcela som sa spytat, ci niekto neviete, co moze mat za nasledok obcasnu riedku stolicu. Mavam normalnu niekolko dni, väcsinou je to kazdy druhy den, ale to mam od mala, takze to je v poriadku, no niekedy, cca po 2-2 tyzdnoch sa mi z nicoho nic objavi stolica riedka. Ma taku kasovitu konzistenciu a sprevadzana je krcmi. Neviete, co to moze byt? Uz som z toho nestatna, lebo neviem kedy sa to objavi...poradte mi prosim. vopred dakujem

babenka

presne tak,nech ti urobi kultivaciu. ja som si o nu sama poziadala, ale bolo vsetko negat. ale kedze ma aj bolel zaludok,tak mi robila test na HP a ten bol pozitivny. helicobakt.sa prejavuje aj hnackami aj bolestou zaludka. zaludok ta neboli?

babenka

moze to byt ak uzivas ATB, alebo aj pri helicobakterovi. mne sa tiez striedala riedka s normal.a neskor to preslo len na riedku a vysetrenia ukazali HP. po prelieceni sa upravila. teraz uzivam ATB a znovu je aj riedka.ale kupuj si probiotika,zvlast,ked jes ATB. dalej to moze byt nejaka crevna pliesen, kvasinky a to sa ti zhorsi,ak nebudes liecit. aj zapal creva sa tak prejavuje..kamaratka to mala.bola na kolonoskopii a nejaka autoimunna reakcia tela na stresy,v stene creva sa vytvorila ranka a najskor riedke stolice,potom k tomu pribudla krv.
takze pricin moze byt viac. najskor vyluc tie jednoduchsie (uzivanie atb),potom si nechaj urobit vysetrenia.napr.stolice a tiez z krvi napr.na toho HP.