14 cm penis u 26 r.chlapa

sususu

lola ma absolutnu pravdu...skor je to o hrubke...ale aj tak musim povedat ze som mala raz vztah s muzom ktory ho mal taky tenky ze na prvy krat som ho ani necitila. FAKT! Ale neskor "som sa" prisposobila a uz to slo. A dokazal ma dostat aj takto do "vysin" ;-) takze muzi nemusia mat strach..aj ked je pravda ze lepsi sex je ked je hrubsi ;-)

J Mato

mam 18r. a mam 14 cm no moju priatelku dokaze uspokojit az velmi :) .. mne nerobi problem no jej uz vobec .. 3 krat po sebe spravim holku .. :) takze sa nestazujem vobec a ona tiez :)

t333

AdamKrt, ja tomu neverim aku vedu ty z toho a zo vsetkeho tu robis...
hotova matematika. len bolo by fajn keby si sa nehral non-stop na odobornika a obcas aj rozmyslal co pises.
napr.
"Na privedenie zeny k orgazmu staci aj 1 prst a ten je kratsi ako vacsina penisov."

ako mozes porovnavat prst s penisom? chces povedat, ze penis ovladas rovnako ako prst?
ak ano tak ti gratulujem... to si frajer.

lulu22

nič si z toho nerob. je to ok dlžka. lebo ja som mala taký zážitok, že chalan ho mal ako prst.. ako vážne..to som ešte nezažila.. tenunký..takže som to radšej ani neskúšala..lebo by som ho v sebe necítila asi ani.. :/ ale inak fajn chalan.. i ked jeho reči, že mal asi cca 50ženských, po vlastom presvedčení sa, boli vymyslené :D

AdamKrt

Podla Kamasutry, sa muzi a zeny delia do 3 skupin od 1,2,3, pricom skupina 1 ma najmensi penis, posvu a skupina 3 najvacsi. Fungovanie partnerov je v pohode, pokial je rozdiel skupiny plus minus jedno cislo. Cize 1+1 a 1+2 neni problem, tak ako 2+3. Ale 1+3 alebo 3+1 uz problem je...

Zenska vagina ma v priemere 9cm a je elasticka. Penis pri vacsine pozicii, az na niektore s hlbokym prienikom, nedosadava cely do vaginy, ak je dlhsi, pretoze ak sa ide na doraz, zenu to zvykne boliet.

Na privedenie zeny k orgazmu staci aj 1 prst a ten je kratsi ako vacsina penisov. S malym penisom sa da urobit kus dobrej roboty, aby aj partnerka mala orgazmus. Je pravda, ze hrubka penisu robi tiez vela, ale aj s mensom hrubkou a mensim penisom, by sa dalo kvalitne uspokojit partnerku, len to bude chciet mat inu techniku.

Lola66

Ozaj a ešte chcem podotknuť že u vas chlapov to je tak ako u nas žien.. male prsia bojime sa že je to zle.. ale sto ludi sto chuti..

Lola66

nič si z toho nerob dôležita je nie dlžka ale hrubka :) viem o čom hovorim.. netrap SA ;)A existuje mnoho mužov čo ich maju omnoho menšie...