Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
smutnucka:(

ja som uplne utrapena z jedneho problemu. Moja mama ma male prsia ale ona je celkovo chuda, ja zasa nie, pribrala som, ale prsia mi nenarastli vela. Mam sice len
rokov ale niektore baby v mojom veku maju uz velke prsia a ja nie. Fakt ak poznate niake lieky alebo co radte, potrebujem pomoc... dakujem.. trapi ma to..!!

CTRD :)

dievca,co ty riesis,naozaj..mas malo rokov...mozno narastu,mozno nenarastu.mne nenarastli,ale o dva mesiace mi narastu (silikony).tak este pockaj.ja som cakala desat rokov (od 12tich)ze co sa s tym stane,ale moc sa toho neudialo.tak to riesim takto :-)

Laurina22

Boze baby.V 14 som prsia este nemala,mne narastli az medzi 16-tym a 18-tym rokom,teraz mam trojky a nemenila by som,neviem,co riesite

hups

Jeéžiš! ja mám úplne ten rovnaký probléém... Zadok , stehná mám ale prsia?! kde??? strašne to trápi aj mňa, no keĎ nenarastú , už asi jednie silikony.... ci??, ale nie boze nad tym nechcem ani uvazovat... Ved sa viviame,, tak pockajme do nejakych 18 tich rokov....

smajliQa

jezis a ty co riesis v 14tich???? to fakt tie decka nemaju uz co robit ... povedz mi naco ti su teraz velke prsia??? iba co ti to zavadzat bude.. keby si mala 17 nepoviem nic... ach,.....

uc sa radsej!!!!!

elsa5.5

koľko to máš rokov?ak menej tak sa ešte zväčšia,je tu aj dedičnosť tak počkaj kým budeš väčšia a potom uvidíš:)

jajka001_

velkost prs je dana geneticky. s tym nic nespravis, bud sa s tym zmieris alebo chod na plastiku ako je to teraz v mode.