Študenti na SZU-Lekarska fakulta

Denisa

Ahojte :) som študentkou SZŠ .. chcela by som isť na lekársku fakultu v Ba ... nemám totiž nikoho kto by mi poradil ako sa tam dostanem , čo sa mám učit a potobne veci .. tak by som vás chcela poprosit či by sa nenašla nejaka dobrá duša .. najlepšie ta ktora chodi na tuto školu a pomohla by mi .. vlastne stači ked ma bude informovat ako to tam chodi :) bola by som jej velmi velmi vďačna :) za odpoved vopred ďakujem :-* .. možete ma prosim kontaktovat na moj email .. Denka427@azet.sk ďakujem ešte raz :-*

ledo

inak co sa tyka tej kvality skol, tak sa musim smiat naivite niektorych ludi, ti co tak obhajuju UK :D podla mna je uplne jedno co skoncite, SZU alebo UK alebo neviem aku LF.
priatlekyn brat skoncil UK, pred 2 rokmi si hladal robotu, ano nasiel si ale, povedali mu, ze vie rovnake hovno ako vacsina absolventov a tu pravu prax ziska samozrejme az pri denno-dennej praci.

slecnamedicka

čaute decká,študujem na tejto univerzite,tak ak by niekto mal záujem osobne prostredníctvom mailu poinformovať sa ohľadom hocičoho čo sa týky prijímačiek a školy len píšte na moj mail : slecnamedickaSZU@azet.sk

denisa

prosim vas, tam v tej chemii..ked su tam tie priklady hlupe, nebudeme tam muiset prilzit aj nase riesenia a podobne vsak? lebo sa to mienim nabiflit naspamat:D

adkkka

ahoj, kde môžem zakúpiť podklad na szu?...a potom tie otázky sa z toho stačí naučiť či robia aj obmeny?..a vedeli by ste my povedať aký je tam spôsob hodnotenia testov?(tiež môže byť viac správnych odpovedí ako je to na UK, a za nesprávne body odčítajú atď..)