bolest v podbrusku

Príspevok v téme: bolest v podbrusku
lada

PROSIM poradte,co mam robit?Uz asi tyzden citim taku slabu bolest,alebo skor tlak v podbrusku.Mam taky dojem ,ze to bude mocovy mechur.Nieje to nic silne,ale citim,ze nieco nieje v poriadku,jeto taky divny pocit.Moc vyzera cisty a ani ma to pri moceni nereze,ani nepali,ani vytok nemam...nicProste len nejaky ten tlak slaby,ako kee mate plny mocovy mechur.Pijem urologicky aj praslicku,dnes som si dala nechtik lekarsky aaa stale..Nemam ako sa dostat k lekarke,ved som este len tyzden na novom pracovisku,a uz sa vypytam????????? co???????

lada

NIE NIE menzes je v pohode povedala by som na minutu presne.Ja neviem ,snad to bude tym chladom ,to skor,aj ked nemozem povedat,zeby som pracovala ,alebo sa zdrziavala v takom prostredi.Dena mas pravdu,nestoji ta praca zato ,aby som riskovala zdravie.Ked neprejde mi to cez vykend dam na teba a pojdem k lekarke.AHOJTE ....

jojo

Ahoj...tak taketo problemy mam aj ja...ja pracujem v chladnom prostredi a obcas mi je zima na nohy...takze to bude chladom na 100 pro...lebo aj ostatne kamaratky , co so mnou pracuju to mavaju...presne ako opisujem, nie je to mocovy mechur...lebo ten by palil...ale to to len divny tlak v podbrusku..ono sa to da zniest...ale je to neprijemne, lebo clovek ho stale citi..takze to bude chladnom...poriadne sa obliekaj, hrube ponozky.a pouzivaj ladvinkovy pas...vela stastia a daj sa pre istotu vysetrit u lekarky a pi vela tekutim...

dena

Ahoj Lada,
stoji Ti tá tvoja nová práca za zdravie ??? nedá sa k tvojej lekárke aspon zavolat ? nemás celkovo problemy so zazivanim?