zvýšené hodnoty cukru

Príspevok v téme: zvýšené hodnoty cukru
AniiiiiiT

Dobrý deň! chcela by som sa opýtať niekoho, kto sa do toho rozumie. Včera večer mi odmerali cukor a normálna hodnota je vraj do 6,5. Ja som mala 7,8. Nie je to síce veľa, ale preto ma to trošku znepokojuje, lebo už 2 týždne nejem sladkosti, v ten deň čo mi merali som jedla naposledy o pol dvanástej a pila iba jednu kávu bez cukru a moja babka má silnú cukrovku. Sú moje obavy opodstatnené, ale je to ešte v norme. ďakujem všetkým za odpovede. A.

chlamídia

Keď sa cítiš zdravo, si zdravá. Keď si myslíš že zomrieš, obleč si bielu plachtu a chod na cintorín.

DiabetikIvo

Lukreci,

nezavádzaj prosím Ťa menej znalých diabetikov a nováčikov v živote s týmto ochorením...

Na tento Tvoj text som Ti napísal svoj názor v inej téme tohto servra: cukrovka.zdravie.sk , kde bol tento Tvoj príspevok uverejnený od slova do slova v rovnakom znení.

Lukreci

Dobrý deň!

Moja matka mala silnú cukrovku. Našli sme pre ňu dobrí produkt.A pomohol to, už nemá takú vysokú cukrovku.Je to na detoxikáciu organizmu a pomáha normalizovať hladiny cukru v krvi.Na tomto čísle môžete informovať aj objednať:0948396360

StanleyH

pozor na cukrovku, moze byt dedicna, ale ak by ti nieco zistili. Ked budes mat curkovku 2. typu, nikdy nezacni brat inzulin ale kontaktuj ma, lebo lekari z teba urobia cukrovnkara 1 typu a rozhadzu tvoj zdravotny stav do nenavratna.

DiabetikIvo

O tom aké sú normované hladiny glykémie pre nediabetikov a diabetikov je veľmi pekne a názorne napísané na tomto webe www.aidia.cz aj s odkazmi na ďalšie laboratórne merania a vyšetrenia, ktoré sa robia pri diabete...

ddana

diagnostika sa nerobí po jedle, ale nalačno. Ak pretrvávajú zvýšené hladiny nalačno, robí sa tzv. glykemická krivka po vypití glukozového nápoja v labáku sa robí špeciálny test na záťaž.

AniiiiiT

Práve pre to, že viem, že je cukrovka dedičná som sa trošku zľakla. Ale ďakujem Vám za odpovede. Pár krát si ešte dám odmerať a potom uvidím. A

muc

tych 6,5 je rano nalacno. ak sa najes, hodnota sa zvysuje. takze z jedneho zmerania nie je mozne robit absolutne ziadne zavery. treba absolvovat glukozotolerancny test