ma vsade zeny

Príspevok v téme: ma vsade zeny
cierna duha

prave som prisla domov a som v strasnom stave... mam vztah, ktory pre rozne veci skripe ale lubime sa uz skoro rok..lenze on pracuje v cisto zenskom kolektive,chodi s nimi na obedy,obcas von,navstevuje aj susedne kancelarie kde su zas same mlade zeny a vykecava sa s nimi stale...teraz sa prestahoval do noveho bytu (vraj kvoli mne aby sme mali sukromie) a urobi tam 3 koladuacie plne zien z roboty a ani na jednu nesmiem prist.teraz je zas vonku so zenami z jazykovej skoly..a stale nieco take..nemyslim si ze ma podvadza ale aj tak je to tazke a bolave..som chora ze ziarlim na toto? on tvrdi ze ano ze kazdy ma mat slobodu.ale podla mna toto je trochu moc.neviem co mam robit :(

cierna duha

rodine a kamosom ma predstavil s tym nebol problem aj ma s nimi vodi von..mal uz kolaudaciu s kamosmi ale "naaaahodou" vtedy ked som tam nemohla prist..ale vravi ze si to neuvedomil..

on tvrdi ze na tej party s kolegynami sa budu bavit o praci a tak a ze by mi musel vsetko vysvetlovat a tak dalej.
na vasu radu som mu povedala nech ma s tymi kolegynami zoznami.tak som zvedava.
ale asi bude pravda taka ze je to hajzel a nema ma rad a mala by som sa na to vykaslat.

lívia222

Tieto típky sa cítia medzi ženami ako ryby vo vode. Myslím si, že majú preto takú potrebu, lebo si musia niečo v prítomnosti žien dokazovať. Ty mu v tej spoločnosti nechýbaš, cíti sa dobre aj bez teba. Ešte si mu nenavrhla, aby ta na tie stretká zobral so sebou? Určite s nimi kecá, vychechtáva sa a určite aj flirtuje. To ako sa správa svedčí o jeho nezrelosti. Jasné, môže vychádzať dobre s kolegyňami, so ženami všeobecne, ale ak vyhľadáva denne ich prítomnosť, tak niečo za tým len bude. Nie je to dobrý typ pre teba, lebo teba jeho správanie uráža a nevieš to pochopiť, z čoho budete mať len problémy. Povedz mu na rovinu, že si nepraješ, aby s cudzími ženskými sa kade-tade ťahal, alebo nech ťa zoberie so sebou..áno..občas sa to dá, ale ak si bude stáť za tou svojou slobodou, tak mu daj kopačky..o ničom.

goccia

ako som si precitala vsetko, co cierna duha napisala, tak mi z toho vyplyva, ze je nepodstatna, nema prenho vacsiu hodnotu, som si tym takmer ista

Weva

vsak keby obcas zakazal a povedal - toto je fakt specialna akcia, idu len ludia z roboty tak je to uplne ine, ale on jej do oci povie ze "tam nema co robit"?

Mna zaujima ako je to s jeho rodinou, priatelmi a tak???

AdamKrt

Pokial su to kamaratky, tak mu moze byt jedno, ci tam budes, ci nie. Pokial sa chova inak, nez tvrdi - tak Ta tam nechce. Takto mu to povedz a mozes od tych kolegyn opatrene povyzvedat, ako sa sprava...

xy:)

niektori muzi sa citia dobre vylucne v zenskej spolocnosti, radi pocuvaju ich talafatky a radi sa nimi obklopuju, radsej klebetia so zenskymi akoby si mali sadnut s chlapmi na pivo. bud to budes respektovat a skamaratis sa s nimi aj ty, alebo sa budes zozierat ziarlivostou. ale ak ti zakazuje, aby si sa k nim pridala (ak je to pravda), tak potom tam nieco na tom bude..

elsa5.5

má rád obdiv žien,flirtovať s nimi preto ťa tam nevolá,neviem ktorej žene by to nevadilo,môžeš začať chodiť von s mužmi,ale pochybujem že by mu to došlo,toto je jeho životný štýl a nebude ho meniť,takže tebe ostáva trpieť mu to alebo vzťah ukončiť...

AdamKrt

To mu rovno povedz, ze ci Ta poklada za debila, ze nebudes mat vediet s nimi o com konverzovat ? Ze Ty nemas ziadny problem a je to Tvoja vec o com budes hovorit a ci sa budes nudit. Jeho do toho nic. Si svojpravna a chces tam ist.

Alebo mu zahraj podobne divadielko s kolegami Ty....

Weva

Hm, suhlasim absolutne s goccia - urcite ze by sa moj partner postavil na moju stranu a ak ma stretnutie s kolegami (kolegynami) niekde vo volnom case by pekne zariadil, aby bolo o com sa bavit - predstavil by ma a nechal veci plynut, ved sme pysni na to ze sme spolu a povazuje ma za babu ktora je do koca a do voza a ktoru si vybral za partnerku.

Tu kolaudaciu, ci rovno tri bez Teba si tiez neviem predstavit... To znie ako by si mala prideleny cas a okrem strankovych hodin nemas co otravovat? Len ked to jemu vyhovuje? Inym ludom ta predstavuje? Rodine, a tak, mate spolocnych priatelov pre ktorych tiez spravi kolaudaciu?
A spolocne byvanie neplanujete? Neviem kolko mate rokov a tak, ale ak sa teraz prestahoval opat do vlastneho a tuto otazku ste po roku neriesili zda sa mi to tiez trosku zvlastne...

Fakt sa tvari, ze nie si jeho prva priorita a Tvoje pocity su celkom na mieste. Nie si decko - ja by som reagovala presne ako Ty, resp. by som prehodnotila ci je to clap ktory ma skutocne lubi a podrzi v dobrom i zlom...

polienka

cierna duha, si ako decko ale v inom...To co mu ty tolerujes je chore...Keby ta miloval bral by ta s nimi, a nie take drzosti, ze ty tam nemas co robit...Ale kto chce kam, pomozme mu tam...Ak chces cely zivot s nim trpiet vela stastia. Ale ak mas stipku rozumu rozid sa s nim a najdi si takeho co si ta bude vazit...Ze kolaudacia kde on a plno zien, sila....To nie je ziarlivost ale neucta z jeho strany k tebe...