Niečo zo žalúdkom,či čo ?

Príspevok v téme: Niečo zo žalúdkom,či čo ?
Adulka

Prosím vás, neviem, kde je problém, ale už take dva mesiace mám hnusny pocit v žalúdku,nie vždy,ale dost často.A NONSTOP vkuse mám hlieny v krku.Je to nepríjemné a v ústach cítim hnusnu chuť, ktora ide akoby zo žalúdka. Neviem,čo to môže byť.Pôjdem s tým zrejme k lekárovi, veď je to nepríjemné, ale rada by som vedela,čo to je. Tie hlieny mám vkuse,od rana do vecera..Nefajčim, nepijem, zdravo sa stravujem. . .

silvias

ADULKA a máš to také bile priesvitné a naťahujúce sa hlieny,alebo to máš aj žlté a hnedé a je v tom krv!!!Lebo ak máš niečo také tak by to mohlo ísť aj z pľúc a nie zo žaludka!Dusí ťa to tiež a ako sa ti dýcha nemáš sťažené dýchanie???

Adulka

ja som v živote nič nemala, mám to asi dva mesiace. cítim nechutnu chuť v ústach,ktora ide asi zo žalúdka, tak to cítim. akoby som cítila krv s niečím. . ble :-(

silvias

ADULKA ja z hlienami bojujem už 4.roky a stále ich mám a vypľúvam ich sú biele priesvitné a ťažko sa mi dýcha niekedy!
A ty od kedy ich máš???Máš niečo také asi ako ja!!!

zds

adulka, neodkladaj lekara. Zaludok sam osebe moze byt chory, ale moze mat mierne zapalenu sliznicu od mnozstva hlienov, o ktorych pises. (toto sa mi vidi, ze by to mohlo byt pravdepodobnejsie).
A potom teba liecit hliny, resp. prist na pricinu, preco vznikaju.

Adulka

ja nemám tu kyselinu,či čo to je. len kopu hlienov v krku, už mi to lezie na nervy. len v žalúdku cítim divny pocit a ta chuť v ústach, akoby som cítila krv spolu s niečím. neviem. . . .

samko r.

Takto myslíš. Tak to áno. Ja som,sa zameral čisto na ten žalúdok.Ale pri tej kyseline by mohla mať aj hnačky.

ethel

ano Samko,ale pri vystrekovaní kyseliny človek nevie dobre posúdiť,či sú to šťavy,alebo to ide z plúc.Iba ak to vykašle.

samko r.

A máš aj kyselinu v krku? Ak áno, Ethel má pravdu a treba to liečiť. Skús nejaké probiotiká, lekár ta aj tak dá len antacidá.