Kto preziva lasku na dilaku??????

Príspevok v téme: Kto preziva lasku na dilaku??????
emmilly21

Ahojte. chcela by som vediet ci niekto z vas ma priatela s ktorym sa vidava len zreidka. ten moj jazdi na kamione a vidime sa mozno 1 vikend za tri tyzdne niekedy ani to nie. komunikujeme vacsionu cez telefon, ale mame sa hrozne radi. budeme spolu uz 4 roky...hrozne by som chcela aby sme isli spolu pracovat do zahranicia, on robi na kamione iba kvoli zarobku, tak som mu navrhla aby sme sli spolu niekma von...navyse by sme zarabali spolu, aj by sme boli spolu castejsie, a skusili by sme spolu zit...lenze on to nechce pretoze von nepojde cez ziadnu agenturu a ak by siel tak by chcel mat robotu istu aby zbytocne neminul peniaze a nestracal cas...rozmyslala som nad tym no ked budem len rozmyslat tak to ddaleko nedotiahnem...sice mam skvelu robotu, ale chcela by som si zarobit a neskor dovolit to co chcem a nie pozerat stale nato ci mozem alebo nie...rozmyslala som ze pojdem na dalsi rok vonku sama, rozkiukam sa tam, najdem si pracu, a neskor by som ho k sebe zlanarila...no neviem...je to lahke si predstavit, ale bojim sa toho ze by to nevyslo. ked pojdem ci uz bez neho tak uz sa potom uvidime naozaj minimalne tak absolutne neviem co mam robit...mate niekto s tym skusenosti? hlavne s tym ze niekto z partnerov isiel skor a ten druhy za nim ak mu nasiel robotu???prosim poradte dakujem...

emmilly21

no emmilia asi sa volame rovnako...tak ma tesi...pocuj klenze ja som s nim vcera volala a zacala tu temu, tak najprv bolo tak ze ano, ak bude mat istu robotu pojde, ale potom zrazu mi to pripadalo take divne...akokeby nie. tak som mu povedala ze ja sa vratim ak pojdem tak najskor o rok ze ako chce takto fungovat...tak povedal ze si budeme pisat...a ja ze ako ked si stale na cestach...a on na to ze po telefone, jak doteraz tak to ma docista polozilo na lopatky...myslim ze tak hovori lebo si to nevie ani predstavit...pretoze teraz ked pride z cesty sme stale spolu ale ked ja budem von tak to tak nebude...a on si to asi neuvedomuje...bojim sa niektorych jeho reakcii...je si velmi vo mne isty...na druhej strane mi povedal ze mi nebude zakazovat, lebo potom mu to budem vycitat a to nechce ale preco nemoze ist so mnou? a ked sa o tom bavime tak to neskonci stale dobre...tak neviem...

emmilia

ja mam tiez vztah na dialku. Ale k tvojmu problemu - v prvom rade tvoj priatel by nemal byt az taky tvrdohlavy. Je dobre ze nie je hlupy a nevyhadzuje peniaze za akukolvek agenturu len aby sa dostal von, ale zase najdu sa aj agentury solidne, ktore vam mozu zabezpecit peknu robotu a spolu. Na tvjom mieste by som naozaj isla, rozhliadla sa, nasla byvanie aj pre neho, ked uz teda chce prist na hotove. Bude to tazke, ale v zahranici by nemal byt problem najst pracu a hlavne si obaja dobre zarobite, trebars aj na bytik aby ste potom mohli spolu byvat. Moj priatel je z Rakuska a vidame sa tak raz tyzdenne alebo dvakrat, .. lezie mi to tiez na nervy ale vzdy si poviem, ze lepsie ako by sme si mali navzajom liezt na nervy keby sme boli spolu kazducky den. Vsetko ma svoje vyhody a nevyhody.