Mudr. Fifik, Kramare

Marinabezdeti

Chladný. Arogantný. Neprijemny, a dokonca aj Agresívny.
Absolútne najhorší lekár ktorému som v živote išla. Od prvého momentu bol agresívny a neprijemny. Dva krát som ho prosila aby nebol taky neprijemny ale v kuse pokračoval. Na koniec som musela odísť. Nedalo sa to vydržať.
“Vy ste tu lekár, vy mi povedzte čo mám robiť podľa vás?”
“Tak Chcete trombózu alebo chcete pokračovať s hormonálnom antikoncepciou? Váš ťah.”
“Ja Vám hovorím že bez antikoncepcii stále krvácam a strašne veľa .”
“A čo znamená stále? A koľko je veľa?”
“Tak 1,5-2 týždne za mesiac a toľko krvi že sa mi točí hlava...”
a ďalej pokračoval s agresívnou náladou, nedalo sa to vydržať a určite by som tohto pána nedovolila sa má vôbec dotknúť na tu kontrolu. Takýto atak som po hodine čakania fakt nepotrebovala.

iveta 33

Prisla som k nemu s tehotenstvom a pan doktor sa na mna rozculil, ze co chcem skolku????!!!! A to som bola tehotna 3krat. Chladny, arogantny. Zobrala som kartu a podme precccc

iveta 33

Prisla som k nemu s tehotenstvom a pan doktor sa na mna rozculil, ze co chcem skolku????!!!! A to som bola tehotna 3krat. Chladny, arogantny. Zobrala som kartu a podme precccc

iveta 33

Prisla som k nemu s tehotenstvom a pan doktor sa na mna rozculil, ze co chcem skolku????!!!! A to som bola tehotna 3krat. Chladny, arogantny. Zobrala som kartu a podme precccc

aivliS

Pán MUDr. Marek Fifík je veľmi dobrý lekár, citlivo vyšetruje a nemám k nemu žiadne výhrady, som rada, že k nemu chodím...reči o tom, že má záujem o pacientky iný, než profesionálny, sa mi zdajú choré a absurdné... podľa mňa je to dobrý lekár a odporúčam ho...

lemomo

Hmmm, ja k nemu chodim a som celkom spokojna. Je jemny, roztomilo otaca ocami, ked vysvetluje (sice, tak trochu medicinskym slovnikom) a urobi co ma. Stalo sa mi, ze ma nepravom tak trochu zjazdil, ale ine vyhrady nemam. Ako to myslite, ze ho viac zaujimaju pacientky, nez ich zdravotny stav?

Zvieratko6

ja som mala to stastie, stretnut ho u Kocha, toho gynekologa som obchadzala na mile.! Mal otrasny lekarsky pristup a nema to nic spolocne ze nevtipkoval.