Chalani&baby

Príspevok v téme: Chalani&baby
alickaa

čawte baby&chalani. ste moja posledna šanca. som si vopred vedoma toho, že niektorí z vás ma budú odsudzovať, ale aj tak sa opýtam. potrebujem totiž poradiť v oblasti tzv. "balenia". čo najviac platí na chlapa, ak ho chcem donútiť, aby myslel len mňa, aby po mne túžil a tak, chápete.... ide o to, čo vie chlapov najviac "nažhaviť". čo má robiť žena, aby bola neodolateľná. v skratke.... AKO dosiahnuť, aby po mne bolestne túžil... čo mám robiť? vie že ho chcem, nemôžme byť spolu ako pár, no napriek tomu to chcem dosiahnuť. PLS HELP a neodsúdťe ma.... thx

ivka2

no a ak nepomozu ani tieto rady, tak zabehni za nejakou bosorkou a nech mu pocaruje:))))ale nie, to len srandujem....

kitti

Tak si najdi niekoho na koho moze ziarlit. Ja som bola v takej istej situacii,som chcela vratit mojmu byvalemu , ze ma podviedol.Chcela som mu ukazat,ze si lepsiu aj tak nenajde.Som nasla ineho-pravdaze som ho nelubila,jemu som ukazovala,ze aka som stastna a trvalo to cas,ale dokazala som to. On trpel,ze stratil taku dokonalu babu. A len ja viem,ze taka ani nie som

alickaa

mila kitti velmi pekne ti dakujem si strasne zlata... ale ked on vie, ze mam zaujem... no uz nieco skusim... aj mu pomaham, aj sa usmievam, aj som inteligentne sexi... ale asi to nestaci... neviem , potrebovala by som aby napisal nejaky MUZICEK zlaty....

kitti

Tak usmev! Je to velmi sexi.Smej sa co najviac.Bud myla,pomoz mu vo vsetkom a hlavne chapava.Stale myla,vela smiechu a ktomu byt stale inteligentne sexi. A hlavne musis ukazovat,ze ta nemoze dostat.Vela sebavedomia. Pred nim to musis ukazovat aj ked nie si taka. Musis byt taka o akom sa sniva kazdemu.