slabe zarastanie

Moireal

Ale co je toto za dobu, ked chlapi nezarastaju a baby napriklad nadmerne? Vsetci maju tie hormony posahane a doktori len mavnu rukou.
Alebo povedia ze je to geneticke. To sa neda proti tomu bojovat? Moj priatel tiez napriklad velmi malo zarasta na brade. Vzdy iba po istu dlzku, aj sa holi stale a prave ta dlzka mi vie tiez celkom slusne podrazdit plet pri bozkavani.

mudry

jedno nechapem na slovenskych forach same keci okolo nicoho len mudrost aj to sama sprostost ten doticny chce radu a nie mudrovanie a uz vobec nechapem ked zena pise ohladom muzskych veci len tolko k tomu...a doticnemu radim skusit nieco legalne na uvolnenie testosteronu tj.muzsky pohlavny hormon ktory je zodpovedny za to ze muz je muzom....ako napr.tibulus...to vse....

tommy

štastný to človek...čo by som dal za to keby som sa nemusel holit..ani hore ani dole...komu sa to chce...a ta mala vyhoda ze si nechas bradku a pod. aj tak sa vacsine bab paci dohladka oholeny..buď štastny

lole

Mne sa pacia muzi, ktori nezarastaju, lebo maju uplne jemnucku tvaricku. A nikdy nepichaju. Kamaratke priatel zodral strniskom pri bozkavani bradu uplne do krvi. Mala tam taku obrovsku mokvajucu chrastu a trvalo mesiac, kym sa jej to zahojilo.

cica

prepac mi prosim ta ale ved to nie je dolezite.ak si najdes tu pravu nebude jej vadit takato mala vec,lebo ta bude lubit pre nieco ine.a okrem toho vela muzov by bolo tomu rado.pa pa

lulu

Mozno by si mal navstivit endokrinologiu, ci nahodou nemas nejaku hormonalnu poruchu (pre klud duse). Hned ako povedia, ze nie, tak si uzivaj slobodu bez ziletky :-)

Katka:)

juuuj moj zlaty :) nemaj tazku hlavu :) vsetko ma svoje kladya zapory :) a co znamenaju take chpy :D su podstatnejsie veci a vzhlad nie je vsetko, a DOKONCA NEMUSIS VYZERAT VYSPELO? ABY SI BOL SEXI ;) a nie vsekym zenam sa pacia chlpaty muzi :) tak nemaj tazku hlavu :)