Chcem špinavý blond

Príspevok v téme: Chcem špinavý blond
Domulik

Myslíte, že by sa nejako dalo/okrem melíru/ spraviť špinavý blond. Teraz mám ryšavú farbu a podotýkam , že to mala byť hnedá. Už mi to vyrastá a moje vlasy sú hnedé... prosím poraďte mi :/ všetci mi vravia , že blond sa mi hodí viac a aj mne sa to páči, len :D ako to docieliť úspešne, lebo nechcem mať peroxidové vlasy!

Petapeta

..ja mam tiez od prirody spinavo-blond vlasy... a tiez si myslim, ze je to nevyrazne, preto mam v nom biely melir...a pekne to splyva, vyzera to prirodzene a nie su vobec vidno odrasty a ludia si myslia, ze ani melir nemam... blond je velmi pekna farba..

sydney

spinavy blond je nevyrazny nie? ja mam spinavu blond ako prirodzenu farbu a vyzeram v nej hrozne,preto mam husty blond melir

tiny

zabudla som napísať, že som si kúpila palette a na blond mi to nechytilo .... ale nevadí mi to mám to teraz aj tak pekné zaujímavé :))

jankaaaaaaaaa

tpch to je len zosvetlovac, nesluzi na zafarbenie vlasov na blond, len na to zosvetlenie. asi si si kupila slaby zosvetlovac, alebo mala priliz tmave vlasy. este super zosvetlovace su od palette

tiny

chodila som do kaderníctva na melír, robila mi ho veľmi pekne,kvalitne a draho...
už mám melír vyrastený a chcela by som si vrchnú časť vlasov zafarbiť na špinavoblond neviem ako postupovať, akú farbu si kúpiť atď aby som nemala rozdiel medzi vyrasteným melírom .. moja farba vlasov čo mi vyrastá je svetlejšie hnedá