Gynekologicke problemy

Príspevok v téme: Gynekologicke problemy
lienocka1

Prosim poradte. Mavam dlhu menstruaciu aj 14 dni a krvave vytoky a nepravidelnu mesntrauciu. Cytologia pred 8 mesiacmi negativna, ale vtedy som krvave vytoky nemavala. Chodim s tym ku gynekologicke od decembra, snazime sa s manzelom o tretie babatko. Tieto problemy nastali po mojom potrate. Moja gynekologicka mi stale ked mi menstruacia nepride bud pichne agolutin, a potom mi trva mesntruacia aj tolko dni, potom su zase krvave vytoky, ked som ju ziadala o hormonalny profil tak mi povedala, ze naco mi to je k comu mi to pomoze. Ked som ju ziadala o folikulometriu, kedze na zaklade testov som zistila, ze nemam ovulaciu tak odvrkla, potom to odsuhlasila, horko tazko. Zistila ze ovulacia nieje. Tak som jej povedala, ci sa tomu neda pomoct liekmi, a ona povedala, ze mi to nebude platit, kym si manzel neda spravit spermiogram. Ked som jej povedala, ze ved mame dve deti a pred 8 mesiacmi sme cakali babatko, tak mi povedala ze mi to platit nebude bez manzelovho spermiogramu. Casto ma bolievaju aj prsniky, nato mi povedala, ze to je normalne. Mam 30 rokov. Poradite mi nejaky prirodny produkt alebo nieco co by mi pomohlo upravit moj cyklus? Krvave vytoky? Uz som zufala z toho vsetkeho. Pripadne nejakeho homeopata komu pomohol na menstruacne problemy. Vdaka.

emocka

Dobrý deň, potrebujem radu, som zúfalá... v lete som mala gynekologické problémy, gynekologička mi povedala že som dostala nejaký zápal z vody, z kúpaliska. Užívala som lieky, mastičky. O dva mesiace neskôr som mala silné zdravotné problémy až som skončila na pohotovosti, veľká strata červených krviniek, cítila som sa slabá, mala som aj silné depresie, musela som užívať železo, chodila som po rôznych vyšetreniach aby mi zistili čo je príčinou straty takého množstva železa. doktory na nič neprišli tak som znova navštívila gynekologičku nech mi spraví všetky možné odbery či nemôže ísť aj o nejakú pohlavnú chorobu ktorá by mi požierala krvinky. Gynekologička mi zistila len zápaly, naordinovala mi antibiotiká a nakázala mi nech sa preliečim lebo ak to zanedbám môžem ostať neplodná. Antibiotiká som dobrala a akurát som sa odsťahovala do UK. Myslela som si že je už všetko v poriadku, aj železo sa mi už doplnilo do tela, červené krvinky som už mala v poriadku. Pred 5dňamy to začalo znova. Silné bolesti až som sa nevládala otočiť v posteli, začalo sa mi nafukovať brucho, cítim sa citovo labilná a mám dosť silné bolesti pri pohlavnom styku, som tu momentálne bezmocná bez zdravotnej starostlivosti keďže sa tu ešte len \\\"oťukávam\\\" nemám ani doktorou. Netusím čo sa s mojim telom deje a bojím sa veľmi, myslím že to nieje normálne takéto silné bolesti, zápcha, vyrážky, tvorba modrín... som zúfalá naozaj potrebujem radu. Prežila som za posledného pol roka dosť stresové situácie aj je možnosť že som poprechládzala

MOničkaemock

Dobrý deň, potrebujem radu, som zúfalá... v lete som mala gynekologické problémy, gynekologička mi povedala že som dostala nejaký zápal z vody, z kúpaliska. Užívala som lieky, mastičky. O dva mesiace neskôr som mala silné zdravotné problémy až som skončila na pohotovosti, veľká strata červených krviniek, cítila som sa slabá, mala som aj silné depresie, musela som užívať železo, chodila som po rôznych vyšetreniach aby mi zistili čo je príčinou straty takého množstva železa. doktory na nič neprišli tak som znova navštívila gynekologičku nech mi spraví všetky možné odbery či nemôže ísť aj o nejakú pohlavnú chorobu ktorá by mi požierala krvinky. Gynekologička mi zistila len zápaly, naordinovala mi antibiotiká a nakázala mi nech sa preliečim lebo ak to zanedbám môžem ostať neplodná. Antibiotiká som dobrala a akurát som sa odsťahovala do UK. Myslela som si že je už všetko v poriadku, aj železo sa mi už doplnilo do tela, červené krvinky som už mala v poriadku. Pred 5dňamy to začalo znova. Silné bolesti až som sa nevládala otočiť v posteli, začalo sa mi nafukovať brucho, cítim sa citovo labilná a mám dosť silné bolesti pri pohlavnom styku, som tu momentálne bezmocná bez zdravotnej starostlivosti keďže sa tu ešte len \\\"oťukávam\\\" nemám ani doktorou. Netusím čo sa s mojim telom deje a bojím sa veľmi, myslím že to nieje normálne takéto silné bolesti, zápcha, vyrážky, tvorba modrín... som zúfalá naozaj potrebujem radu. Prežila som za posledného pol roka dosť stresové situácie aj je možnosť že som poprechládzala

orbitka

Dobrý deň. Volám sa Petra (21) Chcela by som sa opýtať, čím sú spôsobené nepríjemné pocity po pohlavnom styku. Mávam bezprostredne po styku nepríjemné tlaky v podbrušku. Podotýkam, že užívam HAK a styk bol bez ďalšej inej ochrany, takže ejakulát sa nachádzal vo mne. za odpoveď ďakujem.

lindaanonymka

Prosim vas poradte, menstruaciu som nedostala uz tyzden, nezda sa mi to pretoze mne ona chodi ako hodinky a mam bolesti v podbrusku niekedy az k zaludku a do kryzou mam pichanie,k tomu mam este sem tam nechut k jedlu a ospalost, zvysenu teplotu..

macka26

odporucam zmenu gynekologa, jej pristup sa mi nepaci.. aj ked v jednom ma pravdu, ze ked sa nedari, je velmi dolezite aby mal manzel spermiogram prevereny...

manda276

no ja ti nemozem odporucit nic ine ako len alchemilkovy caj..jedine s tym mam skusenosti....mne sa pomocou neho postupne upravuje cyklus..predtym som mavala aj niekolkomesacne cykly a uz je to v pohode.....a je to aj na vytok, bolesti, pomaha otehotniet atd....proste na vsetky tieto problemy...tak to vyskusaj :)