Kozmetika catrice...

Príspevok v téme: Kozmetika catrice...
emelko

Pozdravujem. Dnes som bola v DMku, a všimla som si novú kozmetiku CATRICE Na internete som o nej skoro nič nenašla, iba www.catrice.eu
Je lacná,ale balenia vyzerajú luxusne.
Napr. laky za 2,69 eur, lesky 4,29€, maskary 4,49€
Zaujímalo by ma či ste už túto kozmetiku vyskúšali a aká sa vám javí. Ja som si zatiaľ kúpila make-up foto finish a je geniálny.
Som zvedavá na vaše príspevky:)

alskjalsdkja

pre meh!!!

mam mascaru "lashes to kill" a tato je este aj ultra black.

www.catrice.eu

ja mam svoje cierne mihalnice a dost huste, takze mam dost problem najst dobru maskaru, co nelepi...

tak vyskusaj a daj vediet :)

xyzz

Oprava: Teraz som si nalakovala odtieň Raspberry Fields Forever a kryje nádherne už v jednej vrstve, ale ostatné dva odtiene čo mám, sú hrozne riedke a kryjú veľmi slabo

xyzz

Teda ja s lakmi nemám veľmi dobré skúsenosti. Majú pekné odtiene, to áno, ale skoro vôbec nekryjú, musela som dať 3 vrstvy a schnú neuveriteľne dlho. Ale možno to bude tým "rýchloschnúcim" topcoatom, ten je úplne nanič.

meh

alskjalsdkja a ktoru maskaru si kupila?

laky mam aj ja uz zo 3 a vsetky su super, krasne drzia a uz 1 vrstva ma dobre krytie takze ja som s nimi spokojna...

alskjalsdkja

ahojte,

ja som si kupila mascaru, stala do 5€ ... vyzera byt dobra..doteraz som pouzivala max factor, bourjois a yves rocher a mozem povedat, ze ma nesklamala...uvidim, ako dlho vydrzi, ale za tu cenu, aj keby len mesiac :)

mam aj 2 laky na nechty a tie su fakt dobre!!! vydrzia dlho a nenicia nechty (napr. S-HE mi strasne vysusovali nechty)

BBella

lochnes, ja som tiez z ke, a casto chodim do dm-ka len v poslednom case zanedbavam tieto navstevy, mala som toho vela. mam vela bodov na karte, casto mi posielalu kopony aj domov, teraz som dva - krat dostala za posledne 2 tyzdne, nasla som si tam daco co by ma zaujimalo, cize som spokojna. isto iste vyskusam tuto znacku paci sa mi uz len ten obal:)isto laky vyskusam. dik za odpoved.

lochness

bbella - mala by byt postupne vo vsetkych dmkach (alebo aspon vo vacsine), ja som z ke a tu je uz skoro vsade... mam odtial 2 laky a su dobre, super farby, schnu tak normalne, vydrzia par dni, podla toho co robim a ake dlhe mam nechty.. od pondelka si mozes uplatnit 25% zlavy na dekorativnu kozmetiku v DM ak tam mas kartu a na nej body, tak mozes nieco dalsie skusat, aj ja to mam v plane :))

BBella

tiez som si tu znacku vsimla, ale iba pri pokladni v dm-ku, neviem ci tam ma aj stojan - ta znacka catrice, ale fakt vyzera zaujimavo, teraz na tej stranke som si nasla ze maju aj pekny aplikator na ocne tiene, a podkladovy bazu pod ocne tiene, asi to skusim.ak to v dm-ku najdem, a dam vediet co a ako.
Nema niekto skusenosti s lakmi??? moje naj laky su od She- su super rychlo schnuce a dlho vydrzia a su lacne, ale uz ich mam vsetky a uz ma nebavia, chcela by som nejake ine farby..

matulkaaa

ja som sa k tejto kozmetike dostala cez essence a tieto dve sú moje najobľúbenejšie :) dvomi slovami kvalitná a lacná...:)
make-up photo fhinish mám aj ja ale je len mierne krycí ale zas je úplne vhodný na leto, taký ľahký :) keďže ja nemám dokonalú pleť tak môžem povedať, že nezakryje všetky nedokonalosti ale nato už je korektor ;)
inak odporúčam vyskúšať túto kozmetiku je fakt úžasnááááááá ;)