Vazny problem ktorym asik nesiem vinu ja :(

Príspevok v téme: Vazny problem ktorym asik nesiem vinu ja :(
Multihunter

Ahojte vsetci potrebujem vaznu radu mal som prvy krat pohlavny stik lenze problem bol v tom ze moje dievca to mala tiez prvy krat ale ani raz sa neurobila :( prosim moc ma to trapi a newem co stim :( mali sme aj ochranu najskor citila ze to je fajn mala mensie bolesti ale ani raz za 1,5 hodinky sa neurobila pricom ja asi 3x :( vedel by mi niekto pomoct cim by to mohlo byt? prosim o odpoved. Dakujem

mataBB

ako to mam vediet? si myslis ze ja som si to pred prvym sexom studovala?
sak hadam u kazdeho cloveka sa inak hoja rany a ty tu chces aby ti tu nieko napisal ze kolko dni?
sak rozymslaj trochu

Multihunter

Ja niesom trapni ja sa len poucujem do buducna :) a ta otazka kolko by sa mala vagina hojit od prveho stiku ? pocul som ze asik tyzden je to tak?

mataBB

jezisi bol to prvy sex! v zivote ste to nerobili, nechapes? cakal si ze to bude dokonale? asi nie..na to treba aj cvik a to trva...

uz si fakt trapny

mataBB

a neviem kde je napisane ze pri prvom sexe sa mui zena urobit...ty pozeras asi vela americkych filmov, pretoze realita je trochu niekde inde...

mataBB

ty ocividne nie si ani na sex zrely..radsej ho ani nerob lebo este nahodou zamiesate a co potom? dalsie dieta v decaku alebo dalsi potrat?
prestan tu stresovat, vypisujes tu ako keby sa stala neviem aka dolezita vec kde islo o zivot