Bez lásky

Príspevok v téme: Bez lásky
peter92

mám 18 rokov,a ešte som nemal nijaky vztah.. mam dost kamaratov,na svoj vek som az nadpriemerne financne zabezpeceny,ani zle nevyzeram..doteraz som si myslel,ze peniaze su vsetko a hrubka penazenky udava smer stastia..avsak mylil som sa..citim sa v podstate osamelo a nenaplneno..chyba mi laska a vztah..kde ju mozem najst? :(

sway.

peter92 lebo take typy,ktore si myslia,ze peniaze su vsetko a dobre vyzeraju,neriesia problemy tohto typu :-D Byva to tak,ze su v skupine podobne orientovanych ludi, opacne pohlavie jednoducho pritahuju a za tuto stenu nedovidia.. Ale je to jedno,zjavne si frajerku nemozes najst,ked tu pises.A dam ti jednu radu,zmen postoj. Zeny rady vidia v muzovi oporu a silneho tvora,ktory by podobny vylev na internet nikdy nepridal.Na baby nemysli,vzdelavaj sa,este viac zarabaj,sportuj a ona sa nejaka sama nalepi.Ak bude tvoj typ,urcite nevycuvas :-)

ta3

Peter, mas iba krasnych 18, urcite veci neprichadzaju ako sibnutim carovneho prutika, no su take dolezite, ze su hodne cakania, vies kolko som ja cakala na muza, ktory by ma skutocne mal rad a vazil si ma?, schvalne tipni si, nebudes verit, ale celych 32 rokov, verim, ze Ty tu svoju princeznu najdes podstatne skor, len musis byt trpezlivy, laska je nevyspytatelna, neprichadza na objednavku, prichadza, ked to najmenej cakame, takze hlavu hore, mozno to bude uz pozajtra, este na zaver jedna dobra rada, snaz sa posobit uvolnene, bud prirodzeny, pokojny a usmievavy, vtedy budes pre dievcata maximalne pritazlivy, nesnaz sa ju najst krcovito a za kazdu cenu, lebo budes podozrivy a vsetky sa rozprchnu, good luck

peter92

Tak tych prilezitosti bolo viac,len schvalne som akosi vedome odcuvol sam,a ani neviem preco..asi zo strachu,ci nieco nedoj..m.. teraz by som uz reagoval na tieto situacie inak,avsak prilezitosti niet..

peter92

sway - prosim? čomu neveris?
lost - problem skor vidim v tom,ze som sa na to velmi dlhu dobu nesustredil vobec a premrhal par prilezitosti..teraz,ked mi to chyba, tie prilezitosti neprichadzaju :(

sway.

peter92 mozes mi poslat fotku..Ja az taka stara nie som. Sice neverim polovici veci,ktore si napisal,ale ok.Mozes to skusit potvrdit:-)

peter92

ta3, ved prave to,ze von chodim,nie som zavrety cely den doma,mam aj nejake aktivity a podobne..len akosi prilezitost neprichadza a uz mi to troska lezie na nervy :-/
lost, ja sa cez to praveze prenasam..len si myslim,ze uz je cas tuto moju situaciu zmenit..mam prakticky vsetko,co chcem,len dusevne a citovo sa citim strasne prazdny a nenaplneny..

lost

peter92,

presne ako ta3 napisala :)

este len doplnim, ze mas stastie ze si si to uvedomil tak skoro, v 18tich.

ale nezufaj, nie si na tom az tak brutalne zle.. su aj starsi muzi co nikdy nemali, kludne aj do 25, cize cas mas...

skor ci neskor to pride, hlavne nemaj "hlavu dole" resp, nezufaj, nenahovaraj si ze si na tom zle, skus sa cez to nejak preniest, lebo tie negativne myslienky su extremne silne a maju velmi velmi zly dopad na cloveka (alebo psychiku, myslenie atd).

ta3

je dobre, ze si pochopil, ze peniaze nie su vsetko, lebo to je fakt, laska sa za peniaze kupit neda, isto, su povrchne dievcata zavisle na peniazoch, ktore letia po prachacoch, ale take nie su to prave orechove a myslim, ze ani Ty po takej netuzis a co robit, kde ju hladat? rozhodne necakaj doma so zalozenymi rukami, domov urcite za Tebou ziadna nepride, chodievaj von a hlavne maj oci a usi otvorene, nic neznasilnuj, ked ju stretnes, okamzite to spoznas a urcite necuvnes, mozes ju stretnut kdekolvek, chce to len trpezlivost, tak vela stastia