odlúčenie

Príspevok v téme: odlúčenie
emmilly21

Ahojte. chcela by som vediet ci niekto z vas ma priatela s ktorym sa vidava len zreidka. ten moj jazdi na kamione a vidime sa mozno 1 vikend za tri tyzdne niekedy ani to nie. komunikujeme vacsionu cez telefon, ale mame sa hrozne radi. budeme spolu uz 4 roky...hrozne by som chcela aby sme isli spolu pracovat do zahranicia, on robi na kamione iba kvoli zarobku, tak som mu navrhla aby sme sli spolu niekma von...navyse by sme zarabali spolu, aj by sme boli spolu castejsie, a skusili by sme spolu zit...lenze on to nechce pretoze von nepojde cez ziadnu agenturu a ak by siel tak by chcel mat robotu istu aby zbytocne neminul peniaze a nestracal cas...rozmyslala som nad tym no ked budem len rozmyslat tak to ddaleko nedotiahnem...sice mam skvelu robotu, ale chcela by som si zarobit a neskor dovolit to co chcem a nie pozerat stale nato ci mozem alebo nie...rozmyslala som ze pojdem na dalsi rok vonku sama, rozkiukam sa tam, najdem si pracu, a neskor by som ho k sebe zlanarila...no neviem...je to lahke si predstavit, ale bojim sa toho ze by to nevyslo. ked pojdem ci uz bez neho tak uz sa potom uvidime naozaj minimalne tak absolutne neviem co mam robit...mate niekto s tym skusenosti? hlavne s tym ze niekto z partnerov isiel skor a ten druhy za nim ak mu nasiel robotu???prosim poradte dakujem...