silne bolesti brucha

Príspevok v téme: silne bolesti brucha
lusiana

mavam bolesti brucha a to iba v noci..nie pravidelne..niekedy kazdy den niekedy kazdy druhy niekedy za tyzden..bolesti zacnu vzdy iba v noci ked idem spat a pomalu zaspavam..niekedy sa na tu bolest aj zobudim..boli ma na pravej strane pod pupkom.najprv som si myslela ze to je kvoli kramam pretoze to je oblast kde je maternica. lenze ked som zistila ze po tych bolestiach som nedostala kramy tak som si zacala mysliet ze som prechladnuta..ale tie bolesti su niekedy naozaj silne ze mi az slzy idu do oci..trvaju niekedy hodinu niekedy celu noc..najhorsie bolesti su tie pred kramamy..to je naozaj uz na prasky. dakujem za rady

luciiinka

mne to pripadá, ako keby si to mala z prechladnutia. možno nosievaš kratšie tričká a bedrové nohavice. niektoré holky sa nad tým nezamýšľajú, keď takto poobliekané chodia keď je chladno. no a potom majú rôzne problémy.
mala by si zájsť ku gynekologičke, aj čo sa týka tej bolesti. mala by ti v tom pomôcť. predsa nemôže to tak byť stále.

blueberry

Mna (ked mám ´svoje dni´) Tak hrozneee bolí brucho, že si neviem predstaviť, či ešte môžu byť pri pôrode väčšie bolesti..dám si tabletku(y) a niekedy vobec nezaberajú..Neviem si nájsť vtedy ani správnu polohu na ležanie a o chodení nemože byť ani reč..viem, že by som mala zájsť ku gyn. ale mne sa tam nechce(ale nie preto, že by som sa hanbila)Inak ja sa tiež zobudzamm na bolesti, ale bolí ma v okolí ľadvín, ale vždy len na ľavej strane..Aj ja som si najprv myslela, že to všetko je z prechladnutia, ale aj keď nosím bedráče, nosím aj tielko a kríže mám vždy zakryté a obliekam sa naozaj teplo, tak neviem kvoli čomu to je..?

123456

no ja ked dostavam kramy, tak mam bezne bolesti... dam si tabletku proti bolesti a je to... v tvojom pripade by som navstivila gynekolozku... moze ist aj o cystu... moze to byt bolest z ovulacie...