MESKA MI TO, ALE TEHOTNA NIE SOM

Príspevok v téme: MESKA MI TO, ALE TEHOTNA NIE SOM
cica

Prosim,vie mi niekto poradit?Antikoncepciu neberiem,s priatelom sa pozname len kratko.akurat som si po nu chcela zajst,ale...nedostala som to.meska mi 2 tyzdne.pritom za tych takmer 9 rokov sa este ani raz nestalo aby som nemala menstruaciu na cas.Robila som si 2 testy z odstupom tyzdna,obe boli negativne.Obcas mam pocit,ze sa to uz spusti ale nic.Pocas tej poslednej som brala antibiotika a mala vysoke horucky ale to sa predtym stalo uz viackrat a nikdy mi nemeskali...tiez v poslednej dobe jem vela vitaminov-najma zinok a beta karoten.Moze to mat suvis?neschudla som ani nic podobne,vahu mam rovnaku.kde je problem?Prosim,pomozte mi niekto.

ewka

Ahoj, cica mala som taký istý problém, dni mi meškali celý jeden mesiac, uz som robila aj testy, ale nic, chvala bohu, a o mesiac, presne taky cas, ako zvyknem, to dostat, som to dostala..., taze... a tiez som brala predtym antibiotika, a mala som vysoke horucky,

loska

ahoj min3 ja mam taky isty problem popis trosku blizsie co ti je mas zvysene mnozstvo hormonov alebo mas stitnu zlazu?

alexitka

to je subjektivne. neviem ake bolesti sprevadzaju tvoje dni. len ti hovorim, co som zazila ja a bolo vsetko ok. nemusis mat hned strach. ale ak si naozaj neista tak bude najlepsim riesenim ist ku gynekologicke.

cica

Lenze ono ma boli brucho sko pri menstruacii uz vyse tyzdna.par minut mi je na nic,potom je to v pohode a o par hodin zase

123456

niekde som citala navody "ako oddialit" menzes... a tam sa prave spominalo... vela vitaminu C vela citronov a pod... myslim ze aj tu v archive by si nieco nasla