Nejakí samotári?

osamoteny

Nemám. Spolužiaci v škole sú proste také klasické "piatkové" typy, čo sa idú opiť, zafajčiť si, na toto ja nie som. Ja by som sa rád spriatelil, ale neviem kde. :(

bebuska

A čo škola ? tam nemáš nejakých kamarátov ? aspoň jedného ? ak nie tak sa pokús nejako viac spriateliť. Viem ľahko sa mi to hovorí ale tak čo iné ti ostáva ?:) Ja mám 16

osamoteny

Neviem kde na internete, neverím, že by som na pokeci našiel fajn dievča, no keby sa aj pokúsim, podľa čoho ju mám nájsť - vybrať si? Myslím si, že také lepšie dievčatá na pokec ani nechodia. Neviem. Ale tak nejde len o baby, všeobecne by som rád mal nejakého priateľa.

osamoteny

Mám 18. Vieš, to sa ti ľahko povie, choď sa von zabaviť, lenže ja nemám s kým. Nemôžem si sám sadnúť niekam, budem vyzerať ešte viac čudne.

miska1917

Ahojte samotari.
Neviem ci mozem povedat ze som samotarka mam dve deti a byvam z rodicmi mam sestry brata,ale som sama bez partnera.
Kamaratky mam ale to take ze ked sa stretneme porozpravame tak uz sa to kamaratkami neda nazvat.
A potom su tu baby ktore maju deti,a nase deti sa spolocne hravaju ale je tu taky problem ze oni su vydate maju partnerov a maju sa fajn,a ja potom ked to vidim zavidim ano je to zle ale je to tak.
A potom sa citim tak blbo.

bebuska

Ou tak to je potom iné. Ale ja verím že si nájdeš časom pravých priateľov. Len tým že budeš stále sám ich nenájdeš !:) vyber sa aspoň raz niekde v piatok von "žiť" a nájdeš si mnoho priateľov. Ak môže vedieť, koľko máš rokov? vieš aby som lepšie pochopila to všetko

osamoteny

Nie som rád sám, ale nemám na výber. Kamaráti, ktorých som mal, pre mňa neboli skutoční kamaráti. Tak som radšej zostal sám. Rozmýšľam, že prestanem hľadať spôsoby, ako si nájsť kamarátov, a začnem žiť podľa toho, ako to je. Viac-menej som si už na to zvykol, že som sám, len si neviem ustáliť myšlienky v hlave. Nechcem zostať navždy sám, ale neviem, kde by som nejakú tú spriaznenú dušu našiel. Väčšina samotárov sú skôr čudáci, ale ja sa ako čudák necítim.

bebuska

Púšťam si hudbu, riešim čo-to sa deje na Facebooku, chodím na prechádzky s mojím psom alebo sa učím pretože máme toho občas v škole dosť. lenže ja sa niekedy ani zle necítim. som rada že si môže usporiadať svoje myšlienky. ale bojím sa že to budem preháňať s tou samotou.. ako to máš ty ? prečo si rád sám?

osamoteny

bebuska, a ako sa sama zabávaš? nepripadáš si čudne, keď si niekde vonku sama a robíš nejakú párovú/skupinovú činnosť?