13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Silviag

Ahoj Tany ja som si myslela,že už ani nenapíšeš. Ja tiež dnes pijem mliečko, takže začínam s dietkou. Som rada,že nebudem na to sama. Dúfam,že to vydržím...Pený deň ti prajem....

Tany

kingela neviem čo by si mohla piť miesto mlieka.... skús si pozrieť inú diétu kde mlieko nieje také podstatné inak ti poradiť neviem :) ja som dnes začala s mliekom aj som začala cvičiť tak super

kingela

Ahojte baby, už dlhší čas sledujem túto stránku a nabrala som odvahu napísať sem. Strašne Vás obdivujem... aj ja by som chcela schudnúť, mám 165 cm, 75 kg. Už 3 týždne cvičím ale nič, neviem si poradiť so stravou. Píšete, že táto 13 dňová vám pomohla, mám strach či to vydržím. Čo je môj problém, že nemám rada mlieko, čo môžem namiesto toho?

Tany

Silvia ja už nejdem ďalej do školy, toto je moja druhá maturita a chystáme sa s priateľom založiť rodinku .... aj keď nevylučujem ďalšie štúdium niekedy v budúcnosti.... Tebe sa ako darí?

Silviag

Tany gratulujem ti.....Si šikulka...Moju dcérku to čaká na rok.Teraz je tretiačka na gympli. A potom chce ísť za zubáku....Ty ideš na akú výšku????

Tany

ďakujem veľmi pekne.... tak dala som to na jedničku, a som o 5kg ľahšia tak som spokojná... ale budem pokračovať s takomto papaní ďalej, ale v systéme čo chladnička dá... :)

Tany

ďakujem, zajtra maturujem tak ani nejem poriadne, ale som spokojná bruško mi ,,zmyzlo" tak som spokojná chystám sa chodiť na korčule tak sa teším, už nech je pekne :)