13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

Silvia ja tiež dodržiavam pekne jedálniček, až na to že som robila dnes punčové rezy tak som sem tam čosi oblizla :)
Lenko ja som pred dvoma rokmi po 3 opakovaniach 3 dňovej schudla 13 kg čo si držím dodnes :)a ešte by som chcela dať nejaké to kilečko dole ak sa podarí ...ak nie tak nebudem s toho zúfala :)
Kingela kedy začínaš s dietou?

Silviag

Ahojte kočky...
Tany jogurtík zjedený a práve popíjam kávičku a neskôr si uvarím čajík Figuran na trávenie. Kingela ja si tiež myslím,že mliečko môžeš nahradiť acidofilným mliekom. Ja napr.niekedy nemôžem ziesť tvaroh, tak ho nahradím alcitkom alebo jogurtom.Určite by si schudla aj touto zámenou. Tam sa hlavne jedná o pravidelné jedenie a v menšom množstve.
Lekno ja som túto dietku držala pred dvoma rokmi s Tany aj s ostatným kočkami a schudla som 8 kg.Ale dietku som opakovala za sebou asi 3x. Keď ju držíš tak na váhe to neni až tak vidno prvé dni, ale hlavne na veciach. Už po troch dňoch mám voľnejšie rifle....Táto dietka sa mi páčí,že nemusím vymýšľať jedlo a variť si niečo iné ako pre moju rodinku.Vyskúšaj to s nami a uvidíš. Ja potejto dietke vždy prejdem na delenú a váhu si udržím.Jasné nesmieš sa prejedať .....
Pekný deň vám prajem...a držkajte sa

Tany

kingela vyskúšaj a uvidíš, fakt ti neviem v tomto poradiť :) no schudnúť by si mala tak či tak, ide o to aby si sa naučila pravidelne jesť malé porcie :)

Silviag

Už sa teším na zajtra, aspoň bude pestrejšia strava. Dnes si aj zašportujem. Prieviezli nám drevo na zimu, tak budem manželovi pomáhať aspoň fúrikovať alebo ukladať. Aspoň sa troška rozhýbem po zime. Držkaj sa....

Tany

áno chutilo mi, aj keď dnes celkovo niesom nejako hladná, neviem prečo ale je to len a len dobré aspoň nemám potrebu ,, vymetať chladničku" :)

Tany

Ahoj Silvia tak som rada že sme začali opäť takto spolu aj keď neplánovane :) idem si dať Ďalšie mliečko o dvanástej tak sa teším