13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Tany

ahoj silvinka, ja som bola zase bez netu, tak som nemala ako prispievat ale nedrzla som dietu zatial no rada by som zacala od zajtra :) tak ak chces mozes drzat somnou :)

Silviag

Ahojte kočky,čo je s vami??????Už nepotrebujete zhadzovať kg??? Ja vás tiež musím sklamať,lebo som zasa porušila dietu ale som začala delenú. Dúfam,že ju vydrží držať aspoň mesiac. Mám s ňou tiež skúsenosti a je super.Uvidím a až vám to nebude vadiť, budem vás informovať ako mi to ide. Dnes mám zeleninový deň s mliekom.Spravila som si šalát zo zeleru a mrkvy a dala som do neho kyslú smotanu a biely jogurt.Držte mi palece a napíšte ako sa vám darí.

Silviag

Ahojte kočky čo je s vami. Ja sa držlím.Hoci dnes som bola na školení a musela som si prispôsobiť jedálniček.Tak som si kúpila alcitko a to som si priebehu dňa popíjala.Zajtra sa ozvem,pekný deň...

mimss

ahojte holky, som rada, ze sa niekto z vas ozval..ja ale nedrzim..porusila som..kvoli tym skuskam, co som uz spominala..ale chcela by som nanovo od z ajtra zacat, uz mam tak volnejsie :) silviag na akej vahe zacinas? a kolko merias? :)

Silviag

Ahojte kočky ja som dnes začala s dietkou.Držte mi palce.Dúfam,že to neporuším. Ja tiež budem tvaroh nahrádzať mliekom.Moc mi tvaroh nechutí.Pekný deň všetkým a držte sa.

maruska123

hej jasne zavisi...no plnotucny je taky ten smotanovy..tam byva aj 8 g tuku na 100 g..kupuj si taky, ktory ma tak 3,5g tuku na 100 g..

mimss

dakujem maruska za radu..ja som rozmyslala nad bielym jogurtom...ale ten enviem ci je plnotucny..asi zavisi aky si v obchode vyberiem vsak?