13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

bobojjjj

Ahojte kočky,po mliečnom dni som mala 1,5 dole čo ma samozrejme potešiloi ked viem že to nie ubytok z tela ale len z brucha vlastne čo bolo v nom......takže pokračujem v dietke a tešim sa na nasledujuce kilečka smerom dolu pa zatial Tany ty si začala dnes???

Tany

ja som to zo začiatku riešila tak že aj keď som nemusela vstať vstávala som skoro, no zbytočne, keď sa zobudím o 9-tej tak si dám to čo som mala mať o 7-mej a večer som chodila skôr spávať a nestíhala som ešte jesť pred spaním, tak som vynechala :) Inak sa to ani nedá, zvykla som si jesť 4x denne a je mi takto fajn

Miriama11

Dakujem Tany, lebo hladam odpoved na to, preco sa mi nedari chudnut. ze ci to nie je prave mnozstvom jedla zjedenym cez den.Ale ty si vela schudla, takze to mas overene.

Tany

Mirka, ja keď nevstanem tak skoro tak papám o jednu porciu menej a väčšinou tú poslednú, alebo si nedám to čo mi nechutí ako napríklad tvaroh, mám ho rada no jesť ho stále mi ide na nervy :)

Miriama11

chcela som sa vas opytat, ked teraz cez vikend vstanete neskor a nestihnete jest o 7 rano, jete aj napriek tomu vsetky jedla co su v jedalnicku? s tym ze neskocite o 19:00 jedenie ale napriklad o 20?

Miriama11

ahoj krupka, aj mam sem tam take stavy, ze sa mi kruti hlava a uz mi je zle z mlieka.priznam sa, ze kedysi som ho mala rada, ale dnes mi je z neho zle :)
dufam, ze budes mat po 7 dnoch dobry ubytok na vahe :)

Tany super, ze zacinas znova a ze si uz zdrava.