neviem co mi je

Príspevok v téme: neviem co mi je
milenka 9876

mam 34 rokov ,byvame v anglicku,pred mesiacom sa mi stala taka vec,ze rano som nemohla vstat,mam znecitlivene ruky predlaktie,nohy,cele brucho,zo zaciatku ma strasne bolela hlava ,teras menej,som malatna,prestala som z veskerou pracou,pretoze mi vsetko pada z ruk,proste neviem co sa stalo,tuna v anglicku doctory maju cas ,od tej doby som bola iba na ct hlavy,povedali ze ja v poriadku,a na neurologiu som objednana az v maji,mohol by mi niekto poradit

Dada03

To iste ako mate aj vi mala aj moja dobra kamaratka.bolesti hlavy nehybnost a trpnutie končatín.Behala po doktoroch a nič nenašli až jej to nedalo a sama sa vypítala na kardio a tam jej zistili niečo na srdci.teraz berie nejake lieky a je v poriadku.Skuste aj vi ist kardiologovi.

Aneta187

mne sa stala taka vec ,ze stale som bola unavena do prace sa mi tazko vstavalo a ked som bola v praci ,ci doma som sa citila stale malatna a unavena,tak som sla k doktorke a mi vzala krv a mi nasla nejaku bakteriu v krvi,a mi predpisala antibiotika... a to bola diagnoza unava ci co...