prosiiiiiiiiiim..pomoooooooooooooooooooc...

minuska289

ahojte...viem, že som asi blbá, preto že sa bojím ísť k lekárovi...ale tam dole mám také divné vyrážky...neviem z čoho lebo sa pravidelne 2krát do dňa ak nie viac umývam....bojím sa či to nie je niečo vážne...potrebovala by som poradiť a povzbudiť...prosíííím

janka

ahojki.vsetki sa zato hambime ale nemame zaco.stava sa to a tak i ja som mala svrbenie.myslela som ze sa zblaznim a trvalo to niekolko mesiacov mne pomohol kremik na vyrazky neviem ako presne sa to pise ale je to asi triamcicilon take daco.vyzera to ako framikoin.nehambi sa utekaj k lekarovi ak ti nic nepomaha.je to normalne uvidis a ked tam dojdes povies si boze take jednoduche nemohla som prist skor.drz sa

bam-bulka

skus bud sedaci kupel z harmanceka a repika a dubovej kory, alebo vyborny je aj sedaci kupel 5 litrov vody 38 stupnov (lahko sa to zmera digitalnym teplomerom) do lavora a 2 lyzice octu - 10 minut, potom osusit poriadne - neumyvat mydlom, a natret bud volnopredajnym fungicidinom, alebo canestenom a volnopredajne su aj tabletky floralgyn , ktore by to mali zmiernit, ale potom sup sup k lekarovi.

123456

ved uz ti na lady pisali, ze to mas do stvrtka nejako prezit .... lebo sa ti skreslia vysledky... sprav si nejaky sedavy kupel s harmancekom alebo nejakymi zenskymi bylinkami z lekarne... maju take zmesi na sedave kupele...