zacinam brat roacuutane-par otazok

Príspevok v téme: zacinam brat roacuutane-par otazok
lucka987

cawtee dnes som bola u koznej a presvedcila som ju na roaccutane lebo uz ma nebavi to posrane akne aj ked ma presviedcala ze som na tom v pohode a tak lenze nic mi nezabera poriadne aj napriektomu ze sa dost obmedzujem v jedle a uzivam vselijake probiotika,vlakniny a bla bla nechce sa mi to tiu vypisovat.....bola by som rada keby tu prispeli ludia ktori to brali...chcem sa opytat po akom dlho case nastalo zlepsenie?pocula som ze na zaciatku moze dojst k zhorseniu,vravela mi to aj kozna ,vravela ze az po dobu 1 mesiaca to moze byt horsie ze nemam mat z toho depky...je to naozaj az tak dlho??..dalej mi vravela ze nemam brat vitamin A k tomu...tak sa chcem opytat ci veci typi chlorella,vitamin C,probiotika a aloe vera mozem brat dalej?......a este ze co by ste mi poradili..pretoze bude leto zachvilu a vlete sa to nema brat ale ja som ju presvedcila ze vyskusame teraz do toho juna ze to budem brat, potom 3 mesiace pauza a potom pokracovat......ale vravela mi ze mozem aj v lete len treba strasne bacha davat na slnko,poradila mi aj dobry ochranny krem a vselijake hydratacne veci....ale ze je to aj tak dost risk tak neviem myslite ze by som to mohla aj prerusit? nemam tazke akne...mam nieco medzi lahkym a strednym ale uz som to nemohla vydrzat proste chcela som ten liek

heyhey

alebo mne este pomaha, ked si na noc dam na akne teetree olej.. ono to totiz vysusi a neni to tak zapalene potom..
a rano sie nedavam mejkap ale acnecolor, ten svetlejsi a na to puder, aby som nebola leskla :D
ale aj tak si neviem rady s tymi hrbolcekmi, ktore ani nie su zapalene ale proste su tam.
hmm..clovek zabije tie najkrajsie roky zivota komplexmi a depkami zo skaredej pleti:/

lucka987

noo tak ked to mas uz tak dlho tak potom skus zmenit mozno pomoze....a ano ta urnitoterapia je to tak ze na zaciatku sa to moze zacat vsetko zapalovat a vacsina sa zrazu zlakne......a ono to je praveze dpobre ked sa ti to najprv zhorsi....u mna nenastalo zhorsenie nejake rapidne, takmer vobec, ale tym padom ani potom nejake zlepsenie neprislo :-( ...tak vyskusaj cez nejake prazdniny alebo neviem..... a tie masky tak to som nevedela tak to vyskusam..ja mam z DMky od alverde ten cistiaci gel ale dakujem za radu zbehnem si kupit asi aj nejaku tu masku :-)))

heyhey

no ten kawar na mna uz aj tak asi prestava ucinkovat, sa mi zda.. lebo uz ho pouzivam asi 2 roky (nie stale to iste samozrejme:D, uz mam asi stvrte)..
ja som ho kupila v lekarni v bratislave na robotnickej ulici, ale uz ho myslim ani nemaju. ale kawar ma aj svoju stranku, odkial sa to da objednat.
to s tou urinoterapiou som nevedela- ze sa to moze zhorsit. lebo mne sa zrazu vsetko na lici zacalo zapalovat, tak som sa strasne zlakla.
inak vies co mne pomaha? z DMky balea masky na tvar. hlavne z mrtveho mora, zinkova a aj ta zlupovacia oranzova. stoja po 1 eure a su fakt super :)

lucka987

to mydlo kupis hocikde aj v tescu....ja som ho kupila tam ale myslim ze bude v kazdom nakupnom stredisku...ale ak mas to mydlo kavar a je dobre tak potom asi nemen .....ja som na nho pocula dobre veci na ten kawar len nikde som nenasla kde ho kupim :-D.....aaaa s tou urinoterapiu...no ono na zaciatku moze prist zhorsenie...tak ako pri roaccutane som citala ze proste ten moc sposobi to ze sa ti tie vyrazky zacnu vytlacat na povrhc len treba vydrzat nejaky tyzden a potom to uz bude dobre ale ja som to pouzivala mesiac a nic moc proste rovnake to bolo raz horsie raz lepsie ako aj dovtedy

heyhey

ok dakujem, skusim teda to mydlo.. a dostat ho v lekarni alebo aj normal v DMke? ja mam inak mydlo kawar- z mrtveho mora.. to dostat v lekarni, stoji okolo 2 eur myslim a ked sa s nim umyjem, mam pocit ze sa pokozka skludni. a este ked som ho pouzivala prvy polrok, tak som aj mala pocit, ze tie hrbolceky su po umyti mensie. lebo to mydlo vyhladzuje..
a k tej urinoterapii- raz som to skusila a odvtedy sa mi na lici zacalo vyhadzovat akne :/ ale ptm to zmizlo casom, ale aj tak mam pocit, ze odvtedy sa mi robi akne aj na lici... ale moc mi tusim vysetrovali a bolo to ok.

lucka987

a inak mi by sme sa mohli nejak udrziavat v kontakte ked zarovno skoro zaciname, mame rovnaku davku a dokonca tiez nemas silne akne....tiez som na tom takisto ze nebolo to hrozne ale uz ma to prestalo bavit kedze som vyskusala strasne vela veci... ak budes chciet napis mi na mail lucka987@post.sk

lucka987

ale nemam brat ani take ze vitamin C a chlorellu a probiotika? lebo predsalen ten roacuutane je riadne chemia aj creva to moze poskodit tak chcem si to akoby udrziavat aspon tymto......a snad ja beriem este len druhy den.....vcera som zacala..a neviem preco ti kozna nehovorila nic o tom slnku ale mne normalne prikazal kupit si opalovaci krem , faktor aspon 30 - zalezi ale od pokozky a davat si to kazdy den...takze davaj pozor kup si aj ty nieco ja mam od biodermy specialne aj na akne....a takisto este mi predpisala taku emulziu sa to vola Excipial a to je potom na suche ruky a celkovo vsetko co budes mat suche tym si potriet je to naozaj velmi dobre ja si to davam uz teraz dopredu aj ked este sa ta suchost neprejavuje

snad...

ahoj ja zacinam tiez brat roaccutane,vcera som bola u koznej a brala mi krv,aby vedela v akom stave mam pecen.utorok jej mam zavolat ci teda mam ok pecen a ci mozem teda zacat brat roaccutane.tiez mam 30 mg brat.nemam tazke akne,ale uz ma to nebavilo tak som sa pre toto rozhodla,dufam,ze to nebudem lutovat.ak mam pravdu povedat dost sa toho bojim,najma toho zhorsenia a dufam ze nebudem mat z toho depresie....:/ bude to pre mna tazkych 5mesiacov,....ale snad ten vysledok bude stat za to...taktiez sa bojim ze ide pomaly leto slnko,ale tak som ochotna sa skryvat pred priamym slnkom kvoli tomuto....tak neviem...o tom slnku mi ona nic nehovorila zatial,tak ked k nej pojdem tak sa jej este aj na to spytam.viem ze to bude tazke ale snad to moje telo zvladne a pomoze to....

blond86

Fuu to uz bolo dost davno, priznam sa, ze si to presne nepamatam, ale viem, ze som brala 2 tabletky iba rano, takze asi 20.
Nemozes si to prispustat, ale preto by som nedavala nejak vela prirodnych produktov teraz do tela, aby toho nebolo na telo vela, dost uz tato chemia. Kup si len nieco ne pecen, napriklad Lipovitan a ber to.
Baby, ja vas uplne chapem, robila som to iste, zdrave produkty, nejedla som sladke a velke H... z toho, akne horsie a horsie-mala som to dedicne a taki, co sem idu radit, ako mate jest zdravo a ocisty drzat, by sa radsej mali zdrzat komentara, keby si prezili take akne (ktore mimochodom nie je len vec estetiky, ale podkozne vyrazky strasne bolia, ja som ledva rozpravala vtedy), tak by nic nepisali takehoto typu.