zacinam brat roacuutane-par otazok

Príspevok v téme: zacinam brat roacuutane-par otazok
lucka987

cawtee dnes som bola u koznej a presvedcila som ju na roaccutane lebo uz ma nebavi to posrane akne aj ked ma presviedcala ze som na tom v pohode a tak lenze nic mi nezabera poriadne aj napriektomu ze sa dost obmedzujem v jedle a uzivam vselijake probiotika,vlakniny a bla bla nechce sa mi to tiu vypisovat.....bola by som rada keby tu prispeli ludia ktori to brali...chcem sa opytat po akom dlho case nastalo zlepsenie?pocula som ze na zaciatku moze dojst k zhorseniu,vravela mi to aj kozna ,vravela ze az po dobu 1 mesiaca to moze byt horsie ze nemam mat z toho depky...je to naozaj az tak dlho??..dalej mi vravela ze nemam brat vitamin A k tomu...tak sa chcem opytat ci veci typi chlorella,vitamin C,probiotika a aloe vera mozem brat dalej?......a este ze co by ste mi poradili..pretoze bude leto zachvilu a vlete sa to nema brat ale ja som ju presvedcila ze vyskusame teraz do toho juna ze to budem brat, potom 3 mesiace pauza a potom pokracovat......ale vravela mi ze mozem aj v lete len treba strasne bacha davat na slnko,poradila mi aj dobry ochranny krem a vselijake hydratacne veci....ale ze je to aj tak dost risk tak neviem myslite ze by som to mohla aj prerusit? nemam tazke akne...mam nieco medzi lahkym a strednym ale uz som to nemohla vydrzat proste chcela som ten liek

heyhey

ach no super :( .. mam cely dekolt a chrbat vyhadzany! :( co sa to deje boze :( neviete, co je na to najlepsie? alpa, alkohol.. ? zrazu sa mi zacali robit v dekolte cierne bodky, niektore hnisave a zapalene... mna uz toto naozaj nebavi :'(

lucia22

ja som brala 40mg denne a nemala som ziadne psychicke zmeny v spravani a pod. ani som sa nad tym nejak nezamyslala, proste som si supla tabletku a isla som dalej :) podla mna tie psychicke zmeny su tak v 1 pripade z 10 aj to pri poziti alkoholu a hlavne NERYPAT SA!

lucka987

tak to je super ak sa to uz nevratilo lebo toho sa trosku bojim lebo obcas sa stava ze sa to vrati aj po roaccutane....a tvoj syn mal aku davku a mal tazke akne? a kozmeticky salon ani nenavstevujem takze to je najmenej ....a dakujem za rady... :-)

evellina

este chcem doplnit....chvala bohu synovi sa to viac uz nevratilo,je asi 5 rokov po liecbe roacutanom a plet ma nadhernu....drzim prsty

evellina

ahooj lucka987....moj syn bral ROACUTANE a super mu pomohol.Trpel tiez na akne a nic mu nepomahalo.
Ked zacal brat roacutane,tak sa mu pokozka velmi zhorsilka,ale nelakaj sa-ono sa to musi takto dostat von a vycistit.Myslim,ze to bolo dlhsie ako jeden mesiac-myslim to zhorsenie.Vies ono ti to bude stale vyhadzovat nove a nove vyrazky,ale potom raz pride po dlhej dobe jeden "Den" a ty budes vidiet ako sa ti krasne plet vyhladza a nove vyrazky sa uz viac netvoria.
Hlavne ti chcem poradit aby si v tom case nenavstivovala kozmeticky salon a hlavne aby si si nenechala robit cistenie,brusenie pleti alebo depilaciu.Pokozka je taka ako mäkka,bude ina.A tusim treba stale mastit pery.A vyhybat sa slnko,tak ako si uz pisala.

Ale mozno maju vela neziaducich ucinkov,ale na akne maju zazracny ucinok.Tak ti drzim prsty....

lucka987

tak super a aku davku si brala? a tie psychicke veci vselijake si nepocitovala nic?? ja len toho sa trochu bojim ze moja mysel si to vsugeruje vies lebo tam je milion neziaducich ucinkov a ze v podstate nic mi nebude len si budem nahovarat akoby ze mi nieco je :-/

lucia22

mne to zacalo zaberat po takych 2-3 mesiacoch,musis byt trpezliva, nemam pocit ze by sa mi to bolo zhorsilo 1 mesiac, ja uz budem s liecbou pomaly koncit musim povedat, ze to krasne plet vycistilo (ja som mala tazke akne) nemam ani cierne bodky :)nehorazne to vysusuje pery, takze balzam treba mat stale po ruke, tiez ruky to velmi vysusuje cele ich mam popraskane a cervene ale cert to ber hlavne ze tvar je ok, a z ruk to zmizne, teraz len dufam ze po vysadeni sa to nevrati...

lucka987

no ja neviem ci som bola alergicka na cajovnik alebo co ale ja som to praveze mala potom vsetko este viac cervene tak som to nejak rpestala pouzivat.....a ten acnecolor ja nepouzivam ale pocula som o nom ale take vselijake to bolo niektori vraveli ze je to dobre a niektori ze vraj nie ze to upchava este viac.... tak ktovie

HEYHEY

k tomu alverde- tu znacku pouzivam aj ja:) maju super veci..
mne sa paci aj ta avokadova maska na tvar, no kedze mam aknoznu plet, dam si ju iba vtedy ked mam brutalne suchu pokozku.