prosím,poraďte mi !

Príspevok v téme: prosím,poraďte mi !
Rupia

12.3 som mala sex,davali sme si pozor ale ON si nebol isty,ci to stihol alebo nie.tak som hned rano 13.3 sla ku gynekologovi..ten mi dal prostinol... hned som ho vzala a o 12h neskor aj 2 tabl...18.3 som zacala krvacat..dosiel menzes a zacala som brat antikoncepciu..lenze odvtedy mi je stale na vracanie.... mozem byt tehotna?

splinter

cau Rupia.toto sa stalo aj mne s priatelkou..hned na druhy den sme sli kupit postinor.bolo jej zle z toho cely tyzden....tie tabletky su samy hormon...niektorym dievcatam z neho byva vazne dost zle.

zu_zana

mám problém: biely vodnatý výtok . Bola som u gynekologičky robila mi výter ale nič sa nenašlo...dosť ma to obmedzuje je to nepríjemné môžetem i poradiť??mam podozrenie že by to mohla byť bakteriálna vaginóza..ma niekto s týmto skúsenosti?ďakujem

nika :)

samozrejme ze ano.Niekedy pomaha aj to,ze sa hned pojdes umyt studenou vodou.zabyja to niektore spermije ked sa tam dostane voda.ale to nieje az tak stopercentne,tak sa na to moc nespoliehaj.

veronika

ahojte.mam problem pocas mentruacie som bola s priatelom pouzili sme aj kondom ale ten kondom nahodou ostal vo mne ked sme ho vytiahli toto tam bolo ale sa bojim ze som tehotna..co mam robit ?mam pouzit tabletky prostinol?

quiksilver7

PRE natlay
Velmi pekne dakujem za odpoved na moju otazku. A ano ja som si aj myslel akoze po pohlavnom styku ,nemyslel som ze by sa pouzivala ako antikoncepcia,ale ozaj teda dakujem...

natlay

PRE MARK HAHN:
postinor je sice tabletka prvej pomoci, zabrani nechcenemu tehotenstvu, ak sa uzije do 72 hodin od pohl. styku, ale v ziadnom pripade nesluzi ako antikoncepcia

mark hahn

prosim Vas mam taku otazku,ze ci tabletky Prostinol sluzia na to ,ze ked by sme mali s mojou priatelkou sex a nieco by sa stalo,tak ze by nam to mohlo pomoct a ze by sme sa nemuseli bat nechceneho tehotenstva. Dakujem...