Zil dva zivoty..

Príspevok v téme: Zil dva zivoty..
meteorit

Potrebujem poradit neviem ako z toho von..mala som priatela 5rokov ktorý ma dva roky podvadzal s inou...zil si dva zivoty..stretla som sa s nou vsetko sme si povedali a ja som pochopila ze s nim byt nechcem..volal pisal ze sa zabije ak sa k nemu nevratim ze to je jedine co ma..jej sa vyhrazal ze ju da zabit..a teraz viem ze su spolu a ja som sa zlozila a neviem ako dalej..nejem nespim ani nezijem len prezivam..Nedokažem sa z toho spamatat..u psychiatra som nebola bojim sa...

doubledog

ty ale potrebujes radu odbornika, najdi si niekoho
ty sama sa spravas tak, ze to na teba takyto chlap vie, vie v tebe zabrnkat na nejaku strunku.
a to je vec, ktoru by si mala riesit, lebo inak sa pre teba nic neskoncilo.
s velkou pravdepodobnostou do toho spadnes zas.

ShaulaThalit

Vzhľadom na to, že je dosť obtiažne pre kohokoľvek, aby mal dva paralelné vzťahy, a ešte k tomu, ak sa aj obidva naraz ukončia, sa nečudujem, že reagoval tak, ako reagoval. Na tvojom mieste by som sa poriadne najedla a kúpila si ohňostroj, že si od takého chlapíka preč.

elsa5.5

aj citové vydieranie sa skončí,on sa má na to veľmi rád aby si nejako vážne ublížil,takže pracuješ vyber sa na nejaký relaxačný pobyt na víkend s nejakou kamarátkou....:)

meteorit

viem ze ma vyuzival a viem ze teraz musim ist dalej je pravda ze par dni mam klud..dufam ze sa viac neozve a bude stastny s nou aj ked ju pred par dnami este chcel zabit zato co urobila..ked som sa neozyvala alebo vypla telefon prisiel k nam s placom prosit..je pravda ze som furt v strese nedokazem jest normalne fungovat v praci len sedim a som mimo...stale rozmyslam ako sa maju dobre aj ked to bude len kratkodobe..polavit nechcem myslim ze by som sklamala vela ludi ktori mi veria...je pravda ze su veci ohladne ktorych treba komunikovat a riesit...ale este to nedokazem...mam strach ist aj medzi ludi...uz sa raz koli byvalej predavkoval preto vie ze vzdy ked mi to povie tak polavim ale uz nemozem...

lochness

nemusis hned tabletky, staci len pokec a mozno ti to pomoze...

znie to hrozne co pises, to ako sa k tebe spraval, sak to je trestne... nenavidim ked sa take nieco deje... pevne si predsavzaj ze uz ho naspat nechces a urobis vsetko preto aby si sa ho zbavila.. aby ta neukecal alebo zastrasenim nezlomil aby si sa znova vratila do toho teroru, ved to nie je normalny vztah... nesmies povolit lebo akokolvek ta to teraz boli, ked sa k nemu znova vratis bude to boliet tisickrat viac...

ked sa ti ozve, nebav sa s nim, povedz mu ze si ho nezelas vidiet a zloz... a urob to rozhodnym hlasom, aby pocitil ze sa nieco zmenilo, ze si silnejsia osobnost ktoru nemoze ovladat ako babku... stoj si za svojim a nenechaj sa vykyvat, bude to mozno tazke obdobie ale prejde to.. skus sa viac stretavat s ludmi, povedz najblizsim ze ako to je aby vedeli ze co sa stalo, skus tu kamosku poprosit o pomoc, idealne by bolo ak by si stale bola s niekym, ak by nahodou prisiel alebo len zavolal, aby si mala psychicku podporu... a ked mu povies svoje uz mu viac nedvihaj, aj ked isto bude vyvolavat, no nesmies sa nechat zastrasit a obmedzovat... dufam ze to dobre dopadne a ze najdes silu sa mu postavit, drzim palce :)

elsa5.5

a s takým psychopatom si vydržala 5 rokov??ber to s toho lepšieho pohľadu ty už si s toho mimo,nikto sa ti už nebude vyhrážať a môžeš si začať žiť svoj život,,chod sa niekam zabaviť aspoň niečo zjedz nemôžeš trestať sama seba tým že nebudeš jesť a trápiť sa kôli nemu,,chod s nejakou kamarátkou na víkend na nejaký pobyt,naplno sa venuj škole alebo zamestnaniu,nebudeš mať čas myslieť na hlúposti,on nestojí za to aby si sa trápila,nemysli si že tam tá je s ním šťastná drží ju v pasci ked sa jej takto vyhráža,vyhod všetky fotky,prípadne zmeň číslo,chod s nejakými kamarátmi von vyrozprávaj sa im,aspoň nejakej kamarátke....

meteorit

už vela krat prišiel a vela krat som odpustila to co urobil..nikdy som o tom nebola presvecena ze to tak je ale teraz som si ista...myslim ze pride den ked sa este ozve, cislo zmenit nepomoze nakolko som to urobila dva krat..
nehovorim, ze to je lahke neni..prisla som vlastne o vsetko koli nemu som sa vzdala kazdeho jedneho kamarata lebo on si to tak prial...mam akurat jednu kamaratku ktoru som tiez skoro koli nemu stratila...drzal ma doma nikde som nechodila nemohla som..solarko bolo tabu mala som si vyprat bud do solarka alebo rozhoch a vzdy ma vydieral ze nema problem ist za druhou..bola som s nim a on bbol aj tak s nou..daroval mi veci ktore teraz viem ze kupovala ona a ja co som kupovala daval jej..viem ze je chory len nechapem preco to boli..necitim sa na tabletky nie som na to az tak zle len mozno by mi pomohlo sa len porozpravat..viem ze sa raz ozve a toho sa bojim

Weva

ahoj meteorit,

maj sama so sebou predovsetkym trpezlivost :).

To co si prezila je strasna rana od niekoho koho si lubila a strata, ale ked to vsetko preboli budes sama rada, ze si s tym muzom nestratila viac ako 5 rokov.

Je to chlap, ktory nevie zit podla hodnot, ktore mas Ty - ako je vernost, dovera, partnerstvo, laska... je lepsie ze sa to cele prevalilo teraz a ze si si to vcas vsimla. Skus sa niecim zamestnat, zmen uces, konicky, privitaj jar a skus zacat od znova. V ziadnom pripade sa nim nenechaj citovo vydierat. Je cas byt opat samostatna a stastna. Najst si cas na priatelov a potom pride i niekto kto za to fakt stoji!!!! Tomu verim, sama som to zazila! len to potrebuje cas!

V.