Zil dva zivoty..

Príspevok v téme: Zil dva zivoty..
meteorit

Potrebujem poradit neviem ako z toho von..mala som priatela 5rokov ktorý ma dva roky podvadzal s inou...zil si dva zivoty..stretla som sa s nou vsetko sme si povedali a ja som pochopila ze s nim byt nechcem..volal pisal ze sa zabije ak sa k nemu nevratim ze to je jedine co ma..jej sa vyhrazal ze ju da zabit..a teraz viem ze su spolu a ja som sa zlozila a neviem ako dalej..nejem nespim ani nezijem len prezivam..Nedokažem sa z toho spamatat..u psychiatra som nebola bojim sa...

nathália08

pozri ved večer sa stav na tomto fore,a popíšeme si ako si žiješ,ako to zvládaš-to ti pomôže-my ti pomôžeme,neboj.

vsevedka

jj, vecer moze byt pre teba neprijemny, ale tak skus sa uz teraz tesit, na zajtra rano, trosku pocetuj na PC, prelistuj si nejaky dobry casopis, uvar si ten spominany bylinkovy caj (dobra je medovka), porozmyslaj co si zajtra na seba oblecies, zavolaj kamoske, urob si nejaky vonavy kupel, ci nalakuj si nechty, naplanuj si na zajtra nejaky program, urob si masku na tvar, pusti si dobru hudbu..

proste "tisic" malych drobnosti, na ktore, keby si nebola sama by ti mozno tak lahko nezvysil cas a teraz ti mozu urobit aspon malu radost, ci pomozu vyplnit cas a prekonat splin

elsa5.5

správne vážiť si samu seba,aj svoje zdravie či už je psychické,lebo to jediné máme len jedno,aj toto obdobie prejde a potom už bude len lepšie,prajem veľa síl a držím ti palce:)

meteorit

ďakujem vsetkym...
Niekedy si myslim ze sa ozve vzdy ked ja uz sa citim ako tak v pohode a viem si zivot predstavit aj bez neho...myslim ze vsetci mate pravdu..Musim si hlavne zacat vazit samu seba a svoj zivot...

vsevedka

meteorit, precitala som si tvoj prispevok i ohlasy nan, s ktorymi mozem len suhlasit, takze uz by som sa mozno len opakovala, keby som chcela nejako priamo reagovat na tvoj zivotny pribeh.

Ale predsa mi neda, ja snad len tolko, ze takyto ludia su skveli manipulatori, takze si len daj prosim pozor, aby ta zase nejakou svojou skvelou sofistikovanou manipulaciou nevtiahol do hry, ak sa o to pokusi, co je dost mozne, napis sem a najdes tu myslim vela skvelych ludi, ktori ta podporia, pretoze on vie ze si este zranitelna a mohla by si jeho slubom, ci naopak vyhrazkam podlahnut

meteorit

myslim,ze nie...pretoze uz nechcem..netuzim ho vidiet pocut ani nic..svojim sposobom necitim nic len chlad..nehovorim ze ma to nestve ale nepotrebujem tabletky ktore aj tak v zivote nic nevyriesia sama musim chciet na to vsetko zabudnut a pokial to pojde bude to lahsie...to ze sa neozyva mi pomaha a myslim ze to ani neurobi nema dovod...ja uz chcem zit svoj zivot nie jeho...teraz to je tazke ale viem ze to prejde...