Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pohlavny styk po ovulacii

Príspevok v téme: Pohlavny styk po ovulacii
Bibianna24

Ahojte. Snazime sa o babetko a meranim bazalnej teploty som aj zistila, kedy som mala ovulaciu.Milovali sme sa s manzelom pred ovulaciou.Teraz je uz asi 2 dni po ovulacii a chcem sa spytat, ci nemoze ublizit dalsie milovanie, kde sa ma teraz vajicko uhniezdovat. Nemoze ublizit pohlavny styk pri uhniezdovani vajicka?
Dakujem za odpoved.

Weva

Ahoj,

uplne suhlasim s ostatnymi...

Cim viac si to uzivajte a nesustredte sa na to ci uz prichadza k zahniezdeniu alebo nie...

To oplodnene vajicko je bud zivotaschopne a zdrave a uchyti sa, alebo je problem niekde inde.

Samotny sex sa odohrava inde ako zahniezdenie a stahy svalov v posve na to podla mna nemaju vplyv.

Skor suhlasim s Adamkrtom, ze vsetko to vzrusenie, prekrvenie a orgazmus tomu moze len a len prospiet.

Inak ja som presne v tej istej faze skusania otehotniet a myslim si ze milovat sa a nechat to na prirodu je najlepsie ;)

Drzim palce vsetkym 3!

AdamKrt

Urcenie ovulacie neni celkom presna zalezitost, preto je vhodne snazit sa o oplodnenie behom vsetkych plodnych dni. Neboj sa, bud dojde k oplodneniu, alebo nie. Ale nemozes cakat, ze za 2 dni, po obstreku dojde na spravne miesto geneticky postar :)

Plodte, plodte a plodte a uzivaj si to. Nestresuj sa, lebo vtedy tomu urobis najhorsie. Cipok maternice sa pri orgazme otvara a ak dojde k ejakulacii, je o 70 percent vyssia moznost otehotnenia, pretoze maternica takpovediac nasava spermie. Ked budes vystresovana, budes mat cipok stiahnuty a oplodnenie bude o dost tazsie mozne.